Search Track Leaders Results

Best 3  > Male

1st  
Joshua PHILLIPS (#235)
00:34:37
Pymble, NSW Pos: 1
2nd  
Andrew HEYDEN (#350)
00:36:00
St Ives, NSW Pos: 2
3rd  
Harlan MULHERIN (#226)
00:36:26
Cromer, NSW Pos: 3

Best 3  > Female

1st  
Fiona YATES (#465)
00:38:47
Longueville, NSW Pos: 7
2nd  
Anna WHITE (#435)
00:40:52
Roseville Chase, NSW Pos: 14
3rd  
Lindsay NORTON (#68)
00:44:27
Davidson, NSW Pos: 23

16-19  > Male

1st  
Jonno BATSON (#283)
00:39:23
NSW Pos: 9
2nd  
James KELLS (#48)
00:40:16
NSW Pos: 11
3rd  
Angus PEARSON (#75)
00:45:29
NSW Pos: 28

16-19  > Female

1st  
Jessica CORCORAN (#148)
00:45:31
Mt Colah, NSW Pos: 29
2nd  
Genevieve LOVE (#60)
00:50:52
NSW Pos: 74
3rd  
Caitlin O'CONNELL (#387)
00:54:56
Pymble, NSW Pos: 123

20-29  > Male

1st  
Andrew FENN (#458)
00:40:25
NSW Pos: 12
2nd  
Sean Lordan (#574)
00:43:58
Pos: 22
3rd  
Kevin LUU (#211)
00:47:08
East Lindfield, NSW Pos: 36

20-29  > Female

1st  
Courtney DOUGHERTY (#159)
00:52:08
Waterloo, NSW Pos: 83
2nd  
Sarah GYNGELL (#177)
00:53:54
Warrawee, NSW Pos: 109
3rd  
Rashi Lordon (#568)
00:55:06
Pos: 125

30-39  > Male

1st  
Geoff SHEARGOLD (#405)
00:38:34
Greystanes, NSW Pos: 6
2nd  
Damien COOLEY (#308)
00:38:48
Artarmon, NSW Pos: 8
3rd  
Haggy STROM (#254)
00:43:15
Turramurra, NSW Pos: 19

30-39  > Female

1st  
Elitania VARGAS (#265)
00:45:20
Roseville, NSW Pos: 27
2nd  
Leigh MACRITCHIE (#372)
00:48:37
Pymble, NSW Pos: 51
3rd  
Michelle DELAMOTTE (#320)
00:48:54
Bondi Junction, NSW Pos: 54

40-49  > Male

1st  
Roussos ALEXOPOULOS (#119)
00:36:53
Thornleigh, NSW Pos: 4
2nd  
Angus BOYD (#291)
00:37:08
Lindfield, NSW Pos: 5
3rd  
Warren YATES (#442)
00:39:29
Longueville, NSW Pos: 10

40-49  > Female

1st  
Lisa-Anne CAREY (#301)
00:46:51
Dulwich Hill, NSW Pos: 34
2nd  
Genevieve PEACOCKE (#234)
00:51:36
West Pymble, NSW Pos: 77
3rd  
Katherine WATSON (#100)
00:51:50
Castle Hill, NSW Pos: 81

50-59  > Male

1st  
Peter WALKER (#104)
00:40:25
Chatswood, NSW Pos: 13
2nd  
Martin RICHARDS (#240)
00:41:04
Sydney, NSW Pos: 15
3rd  
Stuart PALMER (#70)
00:43:01
Lindfield, NSW Pos: 17

50-59  > Female

1st  
Helen KENNEDY (#202)
00:49:48
Waitara, NSW Pos: 64
2nd  
Catriona CATER (#302)
00:50:26
Castlecrag, NSW Pos: 69
3rd  
Rowena WALKER (#103)
00:52:40
NSW Pos: 90

U16  > Male

1st  
Jame WALKER (#102)
00:48:05
NSW Pos: 46
2nd  
Will SAVAGE (#400)
00:51:41
East Lindfield, NSW Pos: 78
3rd  
Blake GILLIAN (#452)
00:52:29
St Ives, NSW Pos: 88

U16  > Female

1st  
Olivia PIAZZA (#462)
00:47:35
NSW Pos: 38
2nd  
Grace KELLS (#46)
00:53:39
NSW Pos: 105
3rd  
Madeline STUDDERT (#89)
00:56:02
NSW Pos: 136

70+  > Male

1st  
Rodger LAURENT (#208)
01:04:46
Roseville, NSW Pos: 232
2nd  
Vic EGERTON (#160)
01:08:57
Wollstonecraft, NSW Pos: 268
3rd  
Barry TOZER (#260)
01:10:51
Wentworth Point, NSW Pos: 284

Open  > Male

1st  
Joshua PHILLIPS (#235)
00:34:37
Pymble, NSW Pos: 1
2nd  
Andrew HEYDEN (#350)
00:36:00
St Ives, NSW Pos: 2
3rd  
Harlan MULHERIN (#226)
00:36:26
Cromer, NSW Pos: 3

Open  > Female

1st  
Fiona YATES (#465)
00:38:47
Longueville, NSW Pos: 7
2nd  
Anna WHITE (#435)
00:40:52
Roseville Chase, NSW Pos: 14
3rd  
Lindsay NORTON (#68)
00:44:27
Davidson, NSW Pos: 23

60-69  > Male

1st  
Ralph PAIN (#114)
00:47:47
Glenorie, NSW Pos: 39
2nd  
Barry RUTTER (#244)
00:48:50
Chatswood, NSW Pos: 53
3rd  
Clive BASKIN (#125)
00:54:17
Lindfield, NSW Pos: 117

60-69  > Female

1st  
June SOUTHWELL (#410)
00:49:27
Forster, NSW Pos: 61
2nd  
Joanne COWAN (#309)
00:54:01
Frenchs Forest, NSW Pos: 111
3rd  
Jennie STAR (#252)
01:25:12
Marsfield, NSW Pos: 353