Search Track Leaders Results

Best 3  > Male

1st  
Nick NORTH (#2)
04:00:48
Bathurst, NSW Pos: 1
2nd  
Rhys CLARKE (#11)
04:06:46
Werombi, NSW Pos: 2
3rd  
Leigh CHAPMAN (#10)
04:12:00
Penrith, NSW Pos: 3

Best 3  > Female

1st  
Jessica RICHARDS (#3)
04:37:43
Orange, NSW Pos: 7
2nd  
Alex LARKMAN (#27)
04:47:41
Bondi, NSW Pos: 12
3rd  
Shannon CHAPMAN (#1)
04:52:35
Mudgee, NSW Pos: 14

Best 3  > Mixed

1st  
TEAM NICK AND PEITA (#57)
04:49:28
Forbes, NSW Pos: 13

Open  > Male

1st  
Nick NORTH (#2)
04:00:48
Bathurst, NSW Pos: 1

Open  > Female

1st  
Jessica RICHARDS (#3)
04:37:43
Orange, NSW Pos: 7
2nd  
Shannon CHAPMAN (#1)
04:52:35
Mudgee, NSW Pos: 14

20-24  > Male

1st  
Liam VEIGEL (#49)
05:14:33
Windsor Downs, NSW Pos: 24
2nd  
Thomas BARTER (#5)
05:40:04
Dudley, NSW Pos: 39

20-24  > Female

1st  
Emily KEMPSON (#26)
05:24:40
North Curl Curl, NSW Pos: 34

25-29  > Male

1st  
Matthew HILL (#21)
04:22:22
Lapstone, NSW Pos: 5
2nd  
Benjamin HABERLEY (#16)
05:06:15
Caringbah, NSW Pos: 22

25-29  > Female

1st  
Allyson MARTIN (#34)
07:24:10
Canberra, ACT Pos: 48

30-34  > Male

1st  
Rhys CLARKE (#11)
04:06:46
Werombi, NSW Pos: 2
2nd  
Philip THOMPSON (#47)
04:45:26
Manly, NSW Pos: 11
3rd  
Chris MONK (#35)
05:03:54
Chatswood, NSW Pos: 17

35-39  > Male

1st  
Leigh CHAPMAN (#10)
04:12:00
Penrith, NSW Pos: 3
2nd  
Ben THOMSON (#48)
04:40:53
Wollstonecraft, NSW Pos: 9
3rd  
Sean OYSTON (#38)
04:41:22
Theodore, ACT Pos: 10

35-39  > Female

1st  
Alex LARKMAN (#27)
04:47:41
Bondi, NSW Pos: 12
2nd  
Rachel EAGLES (#13)
04:55:17
Brownlow Hill, NSW Pos: 16
3rd  
Megan WEBBER (#52)
05:04:08
Ryde, NSW Pos: 18

40-44  > Male

1st  
Matt WEBSTER (#53)
04:15:41
Mudgee, NSW Pos: 4
2nd  
Andrew VICARY (#50)
04:31:01
Emu Plains, NSW Pos: 6
3rd  
David LOCK (#30)
04:38:28
Mona Vale, NSW Pos: 8

45-49  > Male

1st  
Scott WILSON (#55)
04:55:03
Caringbah, NSW Pos: 15
2nd  
Michael HOWELL (#22)
05:17:56
Cobar, NSW Pos: 27

45-49  > Female

1st  
Claudine BRADLEY (#6)
05:40:39
Moruya Heads, NSW Pos: 40

50-54  > Male

1st  
Hugh Flannery (#58)
05:15:18
NSW Pos: 25
2nd  
Andy ROOKE (#40)
05:21:49
Mudgee, NSW Pos: 32
3rd  
Dennis IRVINE (#24)
05:35:59
Leeton, NSW Pos: 36

50-54  > Female

1st  
Kate BRIEN (#7)
05:47:24
Narromine, NSW Pos: 41
2nd  
Leanne IRVINE (#23)
06:03:53
Leeton, NSW Pos: 44
3rd  
Kathleen STUTSEL (#45)
06:49:56
Kelso, NSW Pos: 46

55-59  > Male

1st  
Stewart CAMPBELL (#9)
05:21:42
Mudgee, NSW Pos: 31

60-64  > Male

1st  
Rod HARROD (#18)
05:39:23
Chisholm, ACT Pos: 37

Teams  > Female

1st  
TEAM CCTRI/FORBES (#56)
07:00:50
Forbes, NSW Pos: 47

Teams  > Mixed

1st  
TEAM NICK AND PEITA (#57)
04:49:28
Forbes, NSW Pos: 13

Clydesdale  > Male

1st  
Hamish SKINNER (#43)
05:16:21
Gordon Park, QLD Pos: 26
2nd  
Andrew BURKE (#8)
05:56:03
Bathurst, NSW Pos: 43

Athenas  > Female

1st  
Jane ANDERSON (#4)
06:49:24
Toolleen, VIC Pos: 45