5th May 2021 | Eastern Creek, NSW, Australia

Sydney Catholic Schools Cross Country (2021)

8/9 Boys: Overall

Pos Name School Gun Time Category (Pos)
1 Max ISRAEL (#1572) MAROUBRA JUNCTION St Aidan's 00:08:26.767 Group C (1)
2 Reed MARTINUS (#1428) CARINGBAH Our Lady of Fatima 00:08:38.737 Group C (2)
3 Callen ROCK (#2523) OATLEY St Joseph's 00:08:44.877 Group D (1)
4 Stirling PATTERSON (#1474) COOGEE St Brigid's 00:08:45.480 Group C (3)
5 Aaron PASNIN (#2558) PANANIA St Christopher's 00:08:47.540 Group D (2)
6 Kieran CHESSELL (#2650) SUTHERLAND St Patrick's 00:08:49.150 Group D (3)
7 Christian PICCIN (#1115) CONCORD WEST St Ambrose 00:08:49.327 Group A (1)
8 Algernon MARCHANT (#1217) HUNTERS HILL Villa Maria 00:08:51.263 Group A (2)
9 Ryan VOLPATO (#1221) HUNTERS HILL Villa Maria 00:08:51.920 Group A (3)
10 Christian BOUTROS (#1370) STRATHFIELD St Martha's 00:08:55.223 Group A (4)
11 Bart CARMODY (#1692) WOOLLAHRA Holy Cross 00:08:55.380 Group C (4)
12 Nicholas HUDSON (#1518) LANE COVE St Michael's 00:08:55.807 Group C (5)
13 Liam SPANGENBERG (#1459) COMO OYSTER BAY St Joseph's 00:08:55.947 Group C (6)
14 Jack WHITE (#1434) CARINGBAH Our Lady of Fatima 00:08:56.020 Group C (7)
15 Luca UREN (#2661) SUTHERLAND St Patrick's 00:08:59.510 Group D (4)
16 Isaac ZREIKA (#1013) AUBURN SOUTH St Joseph the Worker 00:09:01.723 Group A (5)
17 Jacob LABIB-NEVIN (#1671) RANDWICK Our Lady of the Sacred Heart 00:09:01.830 Group C (8)
18 Jake KATRIB (#1555) MALABAR St Andrew's 00:09:02.023 Group C (9)
19 Jake LAPI (#1095) CONCORD St Mary's 00:09:02.267 Group A (6)
20 Harry FOGARTY (#1500) ENGADINE St John Bosco 00:09:02.410 Group C (10)
21 Alfie ROMEO (#2137) FIVE DOCK All Hallows 00:09:04.823 Group B (1)
22 Freddie FRAIN (#1666) RANDWICK Our Lady of the Sacred Heart 00:09:05.850 Group C (11)
23 Koby TOULIS (#2323) BEVERLY HILLS Regina Coeli 00:09:06.713 Group D (5)
24 Jake SAAD (#2049) BELFIELD St Michael's 00:09:06.757 Group B (2)
25 Baxter BISHOP (#2003) ANNANDALE St Brendan's 00:09:06.783 Group B (3)
26 Jordan STOJOVSKI (#1272) MORTLAKE St Patrick's 00:09:06.870 Group A (7)
27 Alessandro RAFOO (#1046) BONNYRIGG HEIGHTS John the Baptist 00:09:06.917 Group A (8)
28 Archie HORSMAN (#1608) MOSMAN Sacred Heart 00:09:07.720 Group C (12)
29 Mitchell HENVILLE (#2475) MASCOT St Therese 00:09:08.723 Group D (6)
30 Max KEDWELL (#2485) MENAI Holy Family 00:09:09.767 Group D (7)
31 Oliver THRUM (#1525) LANE COVE St Michael's 00:09:09.960 Group C (13)
32 Zac BROWN (#1421) CARINGBAH Our Lady of Fatima 00:09:10.110 Group C (14)
33 Abednego BIRGEN (#1223) LIDCOMBE St Joachim's 00:09:11.593 Group A (9)
34 Joseph KARAM (#2606) RIVERWOOD St Joseph's 00:09:11.813 Group D (8)
35 Sebastian LAVORATO (#1081) CARNES HILLS Holy Spirit 00:09:12.197 Group A (10)
36 Archie CHANDLER (#1619) NORTH SYDNEY Marish North Shore 00:09:12.220 Group C (15)
37 Sean DICKSON (#1580) MAROUBRA St Mary St Joseph 00:09:12.250 Group C (16)
38 Antonio VASSILOPOULOS (#2343) BLAKEHURST Mater Dei 00:09:13.130 Group D (9)
39 Jake FLORIAN (#1214) HUNTERS HILL Villa Maria 00:09:15.220 Group A (11)
40 Brook CARNEGIE (#1497) ENGADINE St John Bosco 00:09:16.260 Group C (17)
41 Ethan SULEMAN (#2084) DRUMMOYNE St Mark's 00:09:18.350 Group B (4)
42 Louie CUMMINS (#1441) CLOVELLY St Anthony's 00:09:18.743 Group C (18)
43 Hugo HADDIN (#1340) RYDE St Charles 00:09:19.623 Group A (12)
44 Carlos HASSARATI (#1141) EASTWOOD St Kevin's 00:09:20.873 Group A (13)
45 Valentino VULESICA (#2278) SMITHFIELD St Gertrude's 00:09:21.850 Group B (5)
46 Jett DENNIS (#2481) MENAI Holy Family 00:09:22.720 Group D (10)
47 Jacob COLEMAN (#1662) RANDWICK Our Lady of the Sacred Heart 00:09:23.180 Group C (19)
48 Oscar YOUNG (#2035) ASHFIELD St Vincent's 00:09:23.390 Group B (6)
49 Frederick GOLDRICH (#1684) WAVERLEY St Charles 00:09:24.447 Group C (20)
50 Cooper ZAFIROPOULOS (#2344) BLAKEHURST Mater Dei 00:09:24.517 Group D (11)