5th May 2021 | Eastern Creek, NSW, Australia

Sydney Catholic Schools Cross Country (2021)

10Y Boys: Overall

Pos Name School Gun Time Category (Pos)
1 Xavier JOHNSON (#1519) LANE COVE St Michael's 00:08:20.570 Group C (1)
2 Charlie CLIFFORD (#1516) LANE COVE St Michael's 00:08:21.447 Group C (2)
3 Max WALKER (#1690) WAVERLEY St Charles 00:08:23.537 Group C (3)
4 Roman SZABO (#1657) RANDWICK NORTH St Margaret Mary's 00:08:23.817 Group C (4)
5 Thomas BURKE (#1236) MARSFIELD St Anthony's 00:08:25.320 Group A (1)
6 Pacco FRIGATO (#2569) PENSHURST St Declan's 00:08:30.960 Group D (1)
7 Nate HEFFERNAN (#2409) GYMEA St Catherine Labouré 00:08:30.977 Group D (2)
8 Benjamin CASE (#2070) DRUMMOYNE St Mark's 00:08:31.693 Group B (1)
9 Archie ACKLAND (#2131) FIVE DOCK All Hallows 00:08:34.777 Group B (2)
10 Charlie ACKLAND (#2132) FIVE DOCK All Hallows 00:08:35.533 Group B (3)
11 James MORIC (#2232) MOOREBANK St Joseph's 00:08:36.707 Group B (4)
12 Rory O'BRIEN (#2416) GYMEA St Catherine Labouré 00:08:37.787 Group D (3)
13 Luca TIANI (#2253) PRESTONS St Catherine of Siena 00:08:39.737 Group B (5)
14 Darcy WILSON (#1463) COMO OYSTER BAY St Joseph's 00:08:40.067 Group C (5)
15 Reginald (Reggie) O'MALLEY (#1391) BALMAIN ROZELLE Fr John Therry 00:08:40.440 Group C (6)
16 Joseph O'REILLY (#1686) WAVERLEY St Charles 00:08:45.833 Group C (7)
17 Richard DE ANGELIS (#1211) HUNTERS HILL Villa Maria 00:08:47.837 Group A (2)
18 Jarrah MARTINUS (#1426) CARINGBAH Our Lady of Fatima 00:08:49.023 Group C (8)
19 Christian TUSA (#2239) MOOREBANK St Joseph's 00:08:50.253 Group B (6)
20 Hugo VINER (#2015) ANNANDALE St Brendan's 00:08:51.307 Group B (7)
21 Jakub HOARE (#2411) GYMEA St Catherine Labouré 00:08:53.073 Group D (4)
22 Oscar ADDISON (#1419) CARINGBAH Our Lady of Fatima 00:08:54.540 Group C (9)
23 Luka ADZIOSKI (#2449) KOGARAH St Patrick's 00:08:54.920 Group D (5)
24 Thomas SALOPEK (#2387) ERSKINEVILLE St Mary's 00:08:55.723 Group D (6)
25 Andre LALIC (#1042) BONNYRIGG HEIGHTS John the Baptist 00:08:55.787 Group A (3)
26 Conor DEHLSEN (#1166) GLADESVILLE Our Lady Queen of Peace 00:09:01.453 Group A (4)
27 Miller RICHARDS (#2136) FIVE DOCK All Hallows 00:09:02.937 Group B (8)
28 Michael CIRILLO (#2227) MOOREBANK St Joseph's 00:09:04.213 Group B (9)
29 William KANE (#1504) ENGADINE St John Bosco 00:09:04.850 Group C (10)
30 Jerome SADIO (#2318) BEVERLY HILLS Regina Coeli 00:09:04.950 Group D (7)
31 Alexander O'BRIEN (#1610) MOSMAN Sacred Heart 00:09:06.397 Group C (11)
32 Patrick FITZGERALD (#2462) LEWISHAM* Christian Brothers 00:09:07.427 Group D (8)
33 Zenon BETRO (#1131) EASTWOOD St Kevin's 00:09:07.563 Group A (5)
34 Oliver RESTALL (#1220) HUNTERS HILL Villa Maria 00:09:07.910 Group A (6)
35 Hugo CUMMINS (#1440) CLOVELLY St Anthony's 00:09:09.497 Group C (12)
36 Eamon SMITH (#2524) OATLEY St Joseph's 00:09:10.393 Group D (9)
37 Tobias PANILIO (#1653) RANDWICK NORTH St Margaret Mary's 00:09:11.133 Group C (13)
38 Noah RICHARDS (#1117) CONCORD WEST St Ambrose 00:09:11.507 Group A (7)
39 Oscar TIKAYA (#1020) AUBURN St John's 00:09:12.620 Group A (8)
40 Jonty MULLANE (#1301) NORTH RYDE Holy Spirit 00:09:13.857 Group A (9)
41 Xavier DE MARCELLIS (#2338) BLAKEHURST Mater Dei 00:09:14.383 Group D (10)
42 Leonardo RODELLA (#1679) ROSE BAY McAuley 00:09:14.563 Group C (14)
43 Luca JURY (#1424) CARINGBAH Our Lady of Fatima 00:09:15.977 Group C (15)
44 Mason PORTOLESI (#1116) CONCORD WEST St Ambrose 00:09:19.690 Group A (10)
45 Jake BECKET (#1496) ENGADINE St John Bosco 00:09:20.943 Group C (16)
46 Liam BRAGANZA (#1074) CARNES HILLS Holy Spirit 00:09:21.130 Group A (11)
47 Peter LE (#2592) REVESBY St Luke's 00:09:21.727 Group D (11)
48 Bronson MAHER (#2489) MENAI Holy Family 00:09:23.607 Group D (12)
49 James BARRON (#2515) OATLEY St Joseph's 00:09:23.787 Group D (13)
50 Kristian KOMADINA (#1041) BONNYRIGG HEIGHTS John the Baptist 00:09:24.507 Group A (12)