5th May 2021 | Eastern Creek, NSW, Australia

Sydney Catholic Schools Cross Country (2021)

10Y Girlls: Overall

Pos Name School Gun Time Category (Pos)
1 Lilly MOLACHINO (#4386) KOGARAH St Patrick's 00:08:05.273 Group D (1)
2 Olivia KALAMVOKIS (#4280) BLAKEHURST Mater Dei 00:08:05.400 Group D (2)
3 Asuncion AYETO SADDLER (#3426) GLEBE St James 00:08:14.447 Group C (1)
4 Gabrielle MOLLER (#4010) ANNANDALE St Brendan's 00:08:56.163 Group B (1)
5 Ava JACOB (#4059) DRUMMOYNE St Mark's 00:08:56.247 Group B (2)
6 Ivy GOODWIN (#3580) RANDWICK Our Lady of the Sacred Heart 00:08:59.590 Group C (2)
7 Lily DAVOREN (#3578) RANDWICK Our Lady of the Sacred Heart 00:08:59.733 Group C (3)
8 Sophie AUNGLE (#4528) SUTHERLAND St Patrick's 00:09:03.060 Group D (3)
9 Joscelyn LEMKE (#3418) ENGADINE St John Bosco 00:09:05.720 Group C (4)
10 Viola DEMATTEIS (#3430) LANE COVE St Michael's 00:09:09.230 Group C (5)
11 Chelsea CREAN (#3471) MALABAR St Andrew's 00:09:13.227 Group C (6)
12 Sienna SHARPE (#3504) MAROUBRA St Mary St Joseph 00:09:17.173 Group C (7)
13 Maya ELLMOOS (#4533) SUTHERLAND St Patrick's 00:09:18.553 Group D (4)
14 Isabelle DALTON (#4530) SUTHERLAND St Patrick's 00:09:25.817 Group D (5)
15 Aria JENSEN (#3612) WOOLLAHRA Holy Cross 00:09:28.723 Group C (8)
16 Grace COOLEY (#3158) HUNTERS HILL Villa Maria 00:09:32.170 Group A (1)
17 Sienna LAKOMY (#3350) CARINGBAH Our Lady of Fatima 00:09:32.697 Group C (9)
18 Felicity BARNES (#3343) CARINGBAH Our Lady of Fatima 00:09:32.820 Group C (10)
19 Anne GRAHAM (#3431) LANE COVE St Michael's 00:09:37.667 Group C (11)
20 Charli MOSES (#4536) SUTHERLAND St Patrick's 00:09:39.290 Group D (6)
21 Savannah KOGIAS (#3475) MALABAR St Andrew's 00:09:40.470 Group C (12)
22 Sophia VIEIRA (#3384) COMO OYSTER BAY St Joseph's 00:09:40.803 Group C (13)
23 Lucy DAVOREN (#3579) RANDWICK Our Lady of the Sacred Heart 00:09:43.323 Group C (14)
24 Lulu CHIDGEY (#3532) NORTH SYDNEY Marish North Shore 00:09:44.693 Group C (15)
25 Charli MITCHELL (#3477) MALABAR St Andrew's 00:09:45.577 Group C (16)
26 Grace RYAN (#3615) WOOLLAHRA Holy Cross 00:09:48.037 Group C (17)
27 Hannah BOSTON (#4335) GYMEA St Catherine Labouré 00:09:48.697 Group D (7)
28 Elyssa Jane VAN SCHALKWYK (#3360) CLIFTON GARDENS Blessed Sacrament 00:09:50.550 Group C (18)
29 Abbey MCMAHON (#4281) BLAKEHURST Mater Dei 00:09:50.747 Group D (8)
30 Maya BASSETT (#4097) FIVE DOCK All Hallows 00:09:53.503 Group B (3)
31 Kendall KILBY (#3254) RYDE St Charles 00:09:54.357 Group A (2)
32 Marisa DAWSON (#4135) HOXTON PARK Good Shepherd 00:09:56.827 Group B (4)
33 Tenya KOTOUC (#4421) MIRANDA Our Lady Star of the Sea 00:09:58.003 Group D (9)
34 Harriet DELANEY (#3534) NORTH SYDNEY Marish North Shore 00:09:58.413 Group C (19)
35 Kate KAISER (#3564) RANDWICK NORTH St Margaret Mary's 00:09:58.567 Group C (20)
36 Chloe MULLER (#3166) HUNTERS HILL Villa Maria 00:09:59.150 Group A (3)
37 Fiona PERRY (#3491) MAROUBRA JUNCTION St Aidan's 00:10:00.997 Group C (21)
38 Lily HARMAN (#4234) STANMORE St Michael's 00:10:01.273 Group B (5)
39 Taylah FERNANDES (#3139) HOLSWORTHY St Christopher's 00:10:02.580 Group A (4)
40 Amelia CHIGIONI (#3414) ENGADINE St John Bosco 00:10:02.847 Group C (22)
41 Lexi HARTIGAN (#3536) NORTH SYDNEY Marish North Shore 00:10:02.870 Group C (23)
42 Francesca KONG (#4060) DRUMMOYNE St Mark's 00:10:05.383 Group B (6)
43 Sienna MOAR (#3420) ENGADINE St John Bosco 00:10:05.687 Group C (24)
44 Mischa GRAHAM (#4338) GYMEA St Catherine Labouré 00:10:06.960 Group D (10)
45 Lucy MCPHEE (#4009) ANNANDALE St Brendan's 00:10:07.480 Group B (7)
46 Ciara FRISBY (#3060) CONCORD St Mary's 00:10:09.303 Group A (5)
47 Chrysanthe MARKATOS (#3224) NORTH RYDE Holy Spirit 00:10:10.840 Group A (6)
48 Imogen KOCH (#3538) NORTH SYDNEY Marish North Shore 00:10:13.217 Group C (25)
49 Kalani MOFFATT (#3584) RANDWICK Our Lady of the Sacred Heart 00:10:14.803 Group C (26)
50 Holly BARILLA (#3412) ENGADINE St John Bosco 00:10:18.073 Group C (27)