5th May 2021 | Eastern Creek, NSW, Australia

Sydney Catholic Schools Cross Country (2021)

11Y Boys: Overall

Pos Name School Gun Time Category (Pos)
1 Lachlan WHEELER (#1510) ENGADINE St John Bosco 00:12:38.053 Group C (1)
2 Jackson AUNGLE (#2648) SUTHERLAND St Patrick's 00:12:50.807 Group D (1)
3 Thomas O'MALLEY (#2509) MIRANDA Our Lady Star of the Sea 00:12:55.330 Group D (2)
4 Max DAVOREN (#1664) RANDWICK Our Lady of the Sacred Heart 00:13:34.300 Group C (2)
5 Eoin RICHARDS (#2561) PANANIA St Christopher's 00:13:44.530 Group D (3)
6 Cody PALMER (#1219) HUNTERS HILL Villa Maria 00:13:53.563 Group A (1)
7 Henry MATHER (#1624) NORTH SYDNEY Marish North Shore 00:13:55.260 Group C (3)
8 Jake FARMER (#2408) GYMEA St Catherine Labouré 00:13:57.040 Group D (4)
9 Rhys CHANDLER (#1252) MEADOWBANK St Michael's 00:13:58.427 Group A (2)
10 Domenic ONLEY (#2467) LEWISHAM* Christian Brothers 00:14:02.950 Group D (5)
11 Isaiah PROUD (#2385) ERSKINEVILLE St Mary's 00:14:03.880 Group D (6)
12 Randy ENNIS (#1450) COMO OYSTER BAY St Joseph's 00:14:04.123 Group C (4)
13 Ethan HOO (#1409) BOTANY St Bernard's 00:14:10.090 Group C (5)
14 Lukas CURJAK (#1036) BONNYRIGG HEIGHTS John the Baptist 00:14:16.847 Group A (3)
15 Matthias ALAI (#1275) MOUNT PRITCHARD Our Lady of Mt Carmel 00:14:19.087 Group A (4)
16 Brodie HARKNESS (#2203) LURNEA St Francis Xavier's 00:14:19.110 Group B (1)
17 Rocky RUGENDYKE (#1656) RANDWICK NORTH St Margaret Mary's 00:14:22.077 Group C (6)
18 Jake BAJUK (#1249) MEADOWBANK St Michael's 00:14:27.667 Group A (5)
19 Oliver BION (#1384) BALMAIN ROZELLE Fr John Therry 00:14:28.983 Group C (7)
20 Ryan BORELLO (#2584) REVESBY St Luke's 00:14:30.803 Group D (7)
21 Ben STABILE (#1048) BONNYRIGG HEIGHTS John the Baptist 00:14:33.880 Group A (6)
22 Nicholas NARDIS (#2233) MOOREBANK St Joseph's 00:14:35.943 Group B (2)
23 Harvey MCCOY (#1625) NORTH SYDNEY Marish North Shore 00:14:37.013 Group C (8)
24 Elvis JIANG (#1258) MEADOWBANK St Michael's 00:14:38.053 Group A (7)
25 Flynn COADY (#1482) CROA St Aloysius 00:14:38.577 Group C (9)
26 Max KELLY (#2079) DRUMMOYNE St Mark's 00:14:38.600 Group B (3)
27 Cristian SCOTTI (#2319) BEVERLY HILLS Regina Coeli 00:14:39.380 Group D (8)
28 Everett SU (#2334) BEXLEY St Gabriel's 00:14:39.603 Group D (9)
29 Lucas FORDHAM (#1279) MOUNT PRITCHARD Our Lady of Mt Carmel 00:14:42.487 Group A (8)
30 Lachlan BARKER (#1448) COMO OYSTER BAY St Joseph's 00:14:43.947 Group C (10)
31 Runner 1296 (#1296) NORTH RYDE Holy Spirit 00:14:46.313 Group A (9)
32 Xavier DALY (#1422) CARINGBAH Our Lady of Fatima 00:14:47.637 Group C (11)
33 Alexander DE LAET (#1435) CLIFTON GARDENS Blessed Sacrament 00:14:49.653 Group C (12)
34 Jacob AGOSTINHO (#1643) RANDWICK NORTH St Margaret Mary's 00:14:49.697 Group C (13)
35 Hugo HELYAR (#1436) CLIFTON GARDENS Blessed Sacrament 00:14:49.887 Group C (14)
36 Cooper MERCHANT (#2082) DRUMMOYNE St Mark's 00:14:51.503 Group B (4)
37 Zayne VELLA (#1432) CARINGBAH Our Lady of Fatima 00:14:52.393 Group C (15)
38 Joshua BARTOLO (#2421) HURSTVILLE St Mary's Star of the Sea 00:14:53.287 Group D (10)
39 Santino DANDOLO (#1255) MEADOWBANK St Michael's 00:14:53.983 Group A (10)
40 Thidsadee SOMPONG (#2193) LAKEMBA St Therese's 00:14:54.230 Group B (5)
41 Maximilian CLAYTON (#2473) MASCOT St Therese 00:14:55.930 Group D (11)
42 Harry MENERE (#1587) MAROUBRA St Mary St Joseph 00:14:56.363 Group C (16)
43 Harry MARKOU (#2341) BLAKEHURST Mater Dei 00:14:56.477 Group D (12)
44 Ethan PANOZZO (#2658) SUTHERLAND St Patrick's 00:14:58.447 Group D (13)
45 Jesse KEEP (#2412) GYMEA St Catherine Labouré 00:15:01.680 Group D (14)
46 John LIMBERIS (#2464) LEWISHAM* Christian Brothers 00:15:02.217 Group D (15)
47 Alex KOMCHIAN (#1297) NORTH RYDE Holy Spirit 00:15:03.663 Group A (11)
48 Jeremy PRICE (#2560) PANANIA St Christopher's 00:15:04.767 Group D (16)
49 Henry TAM (#2419) GYMEA St Catherine Labouré 00:15:05.090 Group D (17)
50 Matthew COOK (#1109) CONCORD WEST St Ambrose 00:15:05.100 Group A (12)