5th May 2021 | Eastern Creek, NSW, Australia

Sydney Catholic Schools Cross Country (2021)

11Y Boys: Male Group C

Pos Name School Gun Time Overall Pos
1 Lachlan WHEELER (#1510) ENGADINE St John Bosco 00:12:38.0 1
2 Max DAVOREN (#1664) RANDWICK Our Lady of the Sacred Heart 00:13:34.3 4
3 Henry MATHER (#1624) NORTH SYDNEY Marish North Shore 00:13:55.2 7
4 Randy ENNIS (#1450) COMO OYSTER BAY St Joseph's 00:14:04.1 12
5 Ethan HOO (#1409) BOTANY St Bernard's 00:14:10.0 13
6 Rocky RUGENDYKE (#1656) RANDWICK NORTH St Margaret Mary's 00:14:22.0 17
7 Oliver BION (#1384) BALMAIN ROZELLE Fr John Therry 00:14:28.9 19
8 Harvey MCCOY (#1625) NORTH SYDNEY Marish North Shore 00:14:37.0 23
9 Flynn COADY (#1482) CROA St Aloysius 00:14:38.5 25
10 Lachlan BARKER (#1448) COMO OYSTER BAY St Joseph's 00:14:43.9 30
11 Xavier DALY (#1422) CARINGBAH Our Lady of Fatima 00:14:47.6 32
12 Alexander DE LAET (#1435) CLIFTON GARDENS Blessed Sacrament 00:14:49.6 33
13 Jacob AGOSTINHO (#1643) RANDWICK NORTH St Margaret Mary's 00:14:49.6 34
14 Hugo HELYAR (#1436) CLIFTON GARDENS Blessed Sacrament 00:14:49.8 35
15 Zayne VELLA (#1432) CARINGBAH Our Lady of Fatima 00:14:52.3 37
16 Harry MENERE (#1587) MAROUBRA St Mary St Joseph 00:14:56.3 42
17 Kiwan MAJEWSKI (#1622) NORTH SYDNEY Marish North Shore 00:15:12.9 53
18 Oliver PYNE (#1488) CROA St Aloysius 00:15:19.5 54
19 William TELFORD (#1460) COMO OYSTER BAY St Joseph's 00:15:23.0 56
20 Jack MCKEVETT (#1455) COMO OYSTER BAY St Joseph's 00:15:29.8 58
21 Marcus DUTHIE (#1469) COOGEE St Brigid's 00:15:34.7 62
22 Lachlan URQUHART (#1397) BALMAIN ROZELLE Fr John Therry 00:15:41.6 67
23 Jye PISANI (#1430) CARINGBAH Our Lady of Fatima 00:15:42.9 68
24 Lachlan BABBAGE (#1466) COOGEE St Brigid's 00:15:50.8 75
25 Jack FARQUHARSON (#1605) MOSMAN Sacred Heart 00:15:55.0 79
26 Elias KHOUZAME (#1549) LEICHHARDT St Fiacre's 00:15:56.5 83
27 Nicholas YFANTIS (#1551) LEICHHARDT St Fiacre's 00:15:57.8 85
28 Gerald MUONEME (#1521) LANE COVE St Michael's 00:16:00.2 88
29 William MCDONALD (#1506) ENGADINE St John Bosco 00:16:01.3 89
30 Brendan CASEY (#1618) NORTH SYDNEY Marish North Shore 00:16:03.0 92
31 Liam LAKOMY (#1425) CARINGBAH Our Lady of Fatima 00:16:06.6 94
32 Austin DALEY (#1565) MAROUBRA JUNCTION St Aidan's 00:16:11.0 96
33 Alexander DI GIULIO (#1694) WOOLLAHRA Holy Cross 00:16:12.4 99
34 Tadhg CAPON (#1661) RANDWICK Our Lady of the Sacred Heart 00:16:15.4 102
35 Remy CAMUS (#1602) MOSMAN Sacred Heart 00:16:17.8 104
36 Zac HOWES (#1554) MALABAR St Andrew's 00:16:18.5 105
37 Noah LAFLEUR (#1584) MAROUBRA St Mary St Joseph 00:16:19.7 106
38 Jackson BOWMAN (#1577) MAROUBRA St Mary St Joseph 00:16:19.8 107
39 Cadel WALTERS (#1418) BOTANY St Bernard's 00:16:25.6 115
40 Darcy WILLIS (#1526) LANE COVE St Michael's 00:16:27.7 118
41 Isaac ALOUAN (#1527) LEICHHARDT NORTH St Columba's 00:16:41.9 127
42 Jonathan CANCERI (#1634) PADDINGTON St Francis of Assisi Regional 00:16:42.0 128
43 Alexander MATHER (#1672) RANDWICK Our Lady of the Sacred Heart 00:16:46.6 136
44 Patrick MORGAN (#1651) RANDWICK NORTH St Margaret Mary's 00:16:55.3 144
45 Luke SUTHERLAND (#1395) BALMAIN ROZELLE Fr John Therry 00:17:16.0 158
46 Jack FOGARTY (#1499) ENGADINE St John Bosco 00:17:23.8 168
47 Jaime CAVIA DENA (#1403) BONDI BEACH Galilee 00:17:38.9 181
48 Ethan CONNOLLY (#1663) RANDWICK Our Lady of the Sacred Heart 00:17:48.7 192
49 Nate SWAN (#1476) COOGEE St Brigid's 00:17:54.7 196
50 Kellan HARVEY (#1596) MATRAVILLE St Agnes 00:17:56.5 198