5th May 2021 | Eastern Creek, NSW, Australia

Sydney Catholic Schools Cross Country (2021)

11Y Girls: Overall

Pos Name School Gun Time Category (Pos)
1 Sophia ROUT (#3325) BALMAIN ROZELLE Fr John Therry 00:14:18.930 Group C (1)
2 Emma GORRINGE (#7009) HUNTERS HILL Villa Maria 00:14:51.097 Group A (1)
3 Layla WHITE (#3356) CARINGBAH Our Lady of Fatima 00:14:55.943 Group C (2)
4 Chloe QUINN (#3083) CONCORD WEST St Ambrose 00:15:06.810 Group A (2)
5 Eabha MORRISEY (#3489) MAROUBRA JUNCTION St Aidan's 00:15:08.263 Group C (3)
6 Sophia KEHOE (#4392) MASCOT St Therese 00:15:10.807 Group D (1)
7 Caitlin QUIRK (#3258) RYDE St Charles 00:15:14.347 Group A (3)
8 Izabella MANSORY (#3222) NORTH RYDE Holy Spirit 00:15:15.677 Group A (4)
9 Kiana MITCHELL (#3081) CONCORD WEST St Ambrose 00:15:18.780 Group A (5)
10 Sienna VIRGONA (#3440) LANE COVE St Michael's 00:15:20.770 Group C (4)
11 Hannah SOROJEVIC (#4484) REVESBY St Luke's 00:15:26.340 Group D (2)
12 Macey WARD (#3425) ENGADINE St John Bosco 00:15:26.890 Group C (5)
13 Alana ARROGANTE (#4412) MIRANDA Our Lady Star of the Sea 00:15:27.943 Group D (3)
14 Maya BOWER (#4394) MENAI Holy Family 00:15:38.143 Group D (4)
15 Scarlett CHIDIAC (#3300) STRATHFIELD* Santa Sabina 00:15:41.160 Group A (6)
16 Katie MCLOUGHLIN (#4384) KOGARAH St Patrick's 00:15:51.700 Group D (5)
17 Eden EDWARDS (#4532) SUTHERLAND St Patrick's 00:15:56.027 Group D (6)
18 Stella RIGBY (#4283) BLAKEHURST Mater Dei 00:15:56.403 Group D (7)
19 Olivia COHEN (#4277) BLAKEHURST Mater Dei 00:15:56.443 Group D (8)
20 Sarah LAGERLOW (#3349) CARINGBAH Our Lady of Fatima 00:16:01.347 Group C (6)
21 Lily GERMAIN (#3236) NORTH STRATHFIELD Our Lady of the Assumption 00:16:04.177 Group A (7)
22 Georgia SEWELL (#3086) CONCORD WEST St Ambrose 00:16:04.573 Group A (8)
23 Abbie PASNIN (#4460) PANANIA St Christopher's 00:16:20.553 Group D (9)
24 Brianna RODRIGUEZ HERNANDEZ (#4089) ENFIELD St Joseph's 00:16:24.650 Group B (1)
25 Camilla DE CIAN (#3331) BONDI BEACH Galilee 00:16:28.143 Group C (7)
26 Gemma HOWARD (#4480) REVESBY St Luke's 00:16:28.193 Group D (10)
27 Poppy WILLIAMS (#3264) RYDE St Charles 00:16:29.370 Group A (9)
28 Lily WATSON (#3512) MATRAVILLE St Agnes 00:16:30.263 Group C (8)
29 Summer FERGUSSON (#3416) ENGADINE St John Bosco 00:16:31.367 Group C (9)
30 Annalise BOLAND (#3181) MARSFIELD St Anthony's 00:16:31.430 Group A (10)
31 Lucy BANCROFT (#4334) GYMEA St Catherine Labouré 00:16:40.090 Group D (11)
32 Madeleine FELICE (#3415) ENGADINE St John Bosco 00:16:40.757 Group C (10)
33 Zoe ROBINSON (#4094) ENMORE St Pius 00:16:44.520 Group B (2)
34 Annabelle SCHNEIDER (#4345) GYMEA St Catherine Labouré 00:16:48.187 Group D (12)
35 Sara PIRINA (#3257) RYDE St Charles 00:16:48.477 Group A (11)
36 Ivy DAVIDSON (#4531) SUTHERLAND St Patrick's 00:16:48.650 Group D (13)
37 Laura TAMBASCO (#4067) DRUMMOYNE St Mark's 00:16:48.823 Group B (3)
38 Ava BOUTROS (#3289) STRATHFIELD St Martha's 00:16:49.477 Group A (12)
39 Gabby WESTAWAY (#3442) LANE COVE St Michael's 00:16:51.333 Group C (11)
40 Alannah RAICH (#3069) CONCORD St Mary's 00:16:52.660 Group A (13)
41 Lucinda BAHBAH (#3030) BOSSLEY PARK Mary Immaculate 00:16:54.097 Group A (14)
42 Estelle SODEN-SMITH (#3552) PADDINGTON St Francis of Assisi Regional 00:16:57.390 Group C (12)
43 Elyse LAPI (#3063) CONCORD St Mary's 00:16:57.477 Group A (15)
44 Arianna MOUSAMAS (#4239) STANMORE St Michael's 00:17:02.860 Group B (4)
45 Eliza CUTTEN (#3577) RANDWICK Our Lady of the Sacred Heart 00:17:03.510 Group C (13)
46 Sophia HOANG (#4043) CAMPSIE St Mel's 00:17:05.233 Group B (5)
47 Francesca MAUGHAN (#3551) PADDINGTON St Francis of Assisi Regional 00:17:05.290 Group C (14)
48 Greta PETERIE (#3451) LEICHHARDT NORTH St Columba's 00:17:07.643 Group C (15)
49 Sophie HICKEY (#3459) LEICHHARDT St Fiacre's 00:17:07.983 Group C (16)
50 Charlotte MUTTON (#3519) MOSMAN Sacred Heart 00:17:15.913 Group C (17)