5th May 2021 | Eastern Creek, NSW, Australia

Sydney Catholic Schools Cross Country (2021)

12/13 Boys: Overall

Pos Name School Gun Time Category (Pos)
1 Ethan HOWARD (#1668) RANDWICK Our Lady of the Sacred Heart 00:12:35.913 Group C (1)
2 Austin MARTINUS (#1427) CARINGBAH Our Lady of Fatima 00:12:46.213 Group C (2)
3 Christian KHOURY (#2503) MIRANDA Our Lady Star of the Sea 00:13:21.587 Group D (1)
4 Dion PETRI (#2235) MOOREBANK St Joseph's 00:13:26.647 Group B (1)
5 Archie PAYNE (#1457) COMO OYSTER BAY St Joseph's 00:13:44.900 Group C (3)
6 Adrian KAISER (#1649) RANDWICK NORTH St Margaret Mary's 00:13:55.963 Group C (4)
7 Harper SURJAN (#1088) CARNES HILLS Holy Spirit 00:13:57.073 Group A (1)
8 Michael MCFEELEY (#1586) MAROUBRA St Mary St Joseph 00:13:57.147 Group C (5)
9 Lachlan MACKENZIE (#2487) MENAI Holy Family 00:13:57.377 Group D (2)
10 Cameron BADGER (#1495) ENGADINE St John Bosco 00:14:01.930 Group C (6)
11 Ricky GONZALEZ (#1339) RYDE St Charles 00:14:02.383 Group A (2)
12 Samson RICHARDS (#1631) NORTH SYDNEY Marish North Shore 00:14:07.607 Group C (7)
13 Jayden VILLAFRANCA (#1248) MARSFIELD St Anthony's 00:14:09.657 Group A (3)
14 Angus O'BRIEN (#2417) GYMEA St Catherine Labouré 00:14:10.153 Group D (3)
15 Harvey PRAMMER (#2331) BEXLEY St Gabriel's 00:14:11.537 Group D (4)
16 Massimo BEVILACQUA (#1106) CONCORD WEST St Ambrose 00:14:17.893 Group A (4)
17 Blake HILL (#1502) ENGADINE St John Bosco 00:14:20.550 Group C (8)
18 Luka RAICH (#1100) CONCORD St Mary's 00:14:26.563 Group A (5)
19 Ethan ZOLNAY (#1346) RYDE St Charles 00:14:28.500 Group A (6)
20 Benjamin COVASSIN (#1035) BONNYRIGG HEIGHTS John the Baptist 00:14:29.370 Group A (7)
21 Zachary CLARKE (#2071) DRUMMOYNE St Mark's 00:14:31.663 Group B (2)
22 Thomas ROCHE (#1507) ENGADINE St John Bosco 00:14:37.487 Group C (9)
23 Christopher GORDO (#2463) LEWISHAM* Christian Brothers 00:14:37.533 Group D (5)
24 James O'DOWD (#1524) LANE COVE St Michael's 00:14:39.897 Group C (10)
25 William BEST (#1420) CARINGBAH Our Lady of Fatima 00:14:43.460 Group C (11)
26 Caleb MITCHELL (#2593) REVESBY St Luke's 00:14:45.373 Group D (6)
27 Noah FORDHAM (#1180) HOLSWORTHY St Christopher's 00:14:52.490 Group A (8)
28 Sam AVERSA (#2309) BEVERLY HILLS Regina Coeli 00:14:54.850 Group D (7)
29 Leon COP (#2245) PRESTONS St Catherine of Siena 00:14:55.477 Group B (3)
30 Andrew YOUNG (#2497) MENAI Holy Family 00:14:55.800 Group D (8)
31 Charlie CALDER (#1292) NORTH RYDE Holy Spirit 00:14:57.627 Group A (9)
32 Thomas BAILEY (#1207) HUNTERS HILL Villa Maria 00:15:01.007 Group A (10)
33 Jack ORCHARD (#1086) CARNES HILLS Holy Spirit 00:15:05.080 Group A (11)
34 Domenico PANGALLO (#2249) PRESTONS St Catherine of Siena 00:15:06.543 Group B (4)
35 Luka RUJNIC (#1458) COMO OYSTER BAY St Joseph's 00:15:07.303 Group C (12)
36 Toby MARTIN (#2654) SUTHERLAND St Patrick's 00:15:11.717 Group D (9)
37 Ryan SMITH (#1590) MAROUBRA St Mary St Joseph 00:15:11.750 Group C (13)
38 Xavier PEREZ (#1057) BOSSLEY PARK Mary Immaculate 00:15:13.660 Group A (12)
39 John Paul ZAIDAN (#2114) DULWICH HILL* St Maroun's College 00:15:14.830 Group B (5)
40 Joshua BASHAW (#2582) REVESBY St Luke's 00:15:16.390 Group D (10)
41 Callum CHARNOCK (#1387) BALMAIN ROZELLE Fr John Therry 00:15:17.053 Group C (14)
42 Anthoni BADRAN (#1276) MOUNT PRITCHARD Our Lady of Mt Carmel 00:15:19.033 Group A (13)
43 Oliver SCULLARD (#1575) MAROUBRA JUNCTION St Aidan's 00:15:19.477 Group C (15)
44 Jason WANG (#2549) PAGEWOOD Our Lady of the Annunciation 00:15:22.223 Group D (11)
45 Matthew ARCILLA (#2038) BELFIELD St Michael's 00:15:22.827 Group B (6)
46 Darren SOERODJO (#1262) MEADOWBANK St Michael's 00:15:24.403 Group A (14)
47 Oliver NIKANDROW (#1538) LEICHHARDT NORTH St Columba's 00:15:25.060 Group C (16)
48 Luke POWELL (#2250) PRESTONS St Catherine of Siena 00:15:25.670 Group B (7)
49 Jeffrey JAYASINGH (#2172) HOXTON PARK Good Shepherd 00:15:25.927 Group B (8)
50 Marco JERICH (#1413) BOTANY St Bernard's 00:15:29.003 Group C (17)