Sort Results By
Overall
Gender
Category
Male
Male
Group A
Group B
Group C
Group D
5th May 2021 | Eastern Creek, NSW, Australia
EN
English
Spanish
Russian
German
Home
Results
8/9 Boys
Overall
Genders
Male
Categories
Male
Group A
Group B
Group C
Group D
8/9 Girls
Overall
Genders
Female
Categories
Female
Group A
Group B
Group C
Group D
10Y Boys
Overall
Genders
Male
Categories
Male
Group A
Group B
Group C
Group D
10Y Girlls
Overall
Genders
Female
Categories
Female
Group A
Group B
Group C
Group D
11Y Boys
Overall
Genders
Male
Categories
Male
Group A
Group B
Group C
Group D
11Y Girls
Overall
Genders
Female
Categories
Female
Group A
Group B
Group C
Group D
12/13 Boys
Overall
Genders
Male
Categories
Male
Group A
Group B
Group C
Group D
12/13 Girls
Overall
Genders
Female
Categories
Female
Group A
Group B
Group C
Group D
Multiclass
Overall
Genders
Male
Categories
Male
8/9 Years
10 Years
11 Years
12/13 Years
Event Website
Sydney Catholic Schools Cross Country (2021)
Sydney Catholic Schools Cross Country (2021)
/
10Y Boys
/
Gender
/
Male
×
Successfully added (#5639) Addison NORRIS to My Rivals
10Y Boys: Male
Name
School
Gun Time
Category (Pos)
Overall Pos
Nicholas PRINCI (#1201)
HORSLEY PARK Marion
00:09:26.4
Group A
(13)
51
Samuel ISAAC (#1194)
HORSLEY PARK Marion
00:09:28.0
Group A
(14)
52
Liam TAKATS (#2455)
KOGARAH St Patrick's
00:09:28.5
Group D
(14)
53
Julian DA SILVA (#1336)
RYDE St Charles
00:09:28.8
Group A
(15)
54
Charlie FROST (#1423)
CARINGBAH Our Lady of Fatima
00:09:29.0
Group C
(17)
55
Anthony KAIROUZ (#2045)
BELFIELD St Michael's
00:09:30.1
Group B
(10)
56
Louis BROOKSHAW (#1659)
RANDWICK Our Lady of the Sacred Heart
00:09:30.2
Group C
(18)
57
Hamish CUMMING (#1178)
HOLSWORTHY St Christopher's
00:09:30.8
Group A
(16)
58
William (Will) CARNEY (#1386)
BALMAIN ROZELLE Fr John Therry
00:09:31.4
Group C
(19)
59
Leroy AQUINO (#1479)
CROA St Aloysius
00:09:31.5
Group C
(20)
60
Hunter CIRCOSTA (#1515)
LANE COVE St Michael's
00:09:31.6
Group C
(21)
61
Isaac BEVAN (#2498)
MIRANDA Our Lady Star of the Sea
00:09:32.5
Group D
(15)
62
Lucas MASSEY (#2295)
SUMMER HILL St Patrick's
00:09:33.3
Group B
(11)
63
Sebastian GOSSOW (#2043)
BELFIELD St Michael's
00:09:33.3
Group B
(12)
64
Thomas SURIANO (#1374)
STRATHFIELD St Martha's
00:09:33.6
Group A
(17)
65
Michael CULLEN (#1253)
MEADOWBANK St Michael's
00:09:34.4
Group A
(18)
66
Jensen KUPER (#2329)
BEXLEY St Gabriel's
00:09:34.7
Group D
(16)
67
Diego WOLFORD (#1699)
WOOLLAHRA Holy Cross
00:09:35.0
Group C
(22)
68
Benjamin COP (#2244)
PRESTONS St Catherine of Siena
00:09:35.8
Group B
(13)
69
Shema ALAI (#1274)
MOUNT PRITCHARD Our Lady of Mt Carmel
00:09:36.1
Group A
(19)
70
Oliver HEATHCOTE (#1266)
MORTLAKE St Patrick's
00:09:36.2
Group A
(20)
71
Max BATTEN (#2472)
MASCOT St Therese
00:09:36.4
Group D
(17)
72
Patrick SALOPEK (#2386)
ERSKINEVILLE St Mary's
00:09:37.0
Group D
(18)
73
Anson LIM (#2425)
HURSTVILLE St Mary's Star of the Sea
00:09:37.1
Group D
(19)
74
Benjamin RUDD (#1612)
MOSMAN Sacred Heart
00:09:37.2
Group C
(23)
75
Riley PEATEY (#2478)
MASCOT St Therese
00:09:37.5
Group D
(20)
76
Fraser WILLIMOTT (#1674)
RANDWICK Our Lady of the Sacred Heart
00:09:38.7
Group C
(24)
77
Charlie CARBONE (#1333)
RYDE St Charles
00:09:38.8
Group A
(21)
78
Talin OPAI (#1473)
COOGEE St Brigid's
00:09:39.1
Group C
(25)
79
Wilkins CHARLIE (#1603)
MOSMAN Sacred Heart
00:09:39.2
Group C
(26)
80
Olivier BOVE (#1544)
LEICHHARDT St Fiacre's
00:09:39.4
Group C
(27)
81
Thomas NICOLETTI (#2297)
SUMMER HILL St Patrick's
00:09:39.9
Group B
(14)
82
Leon BOUAKAR (#1108)
CONCORD WEST St Ambrose
00:09:40.8
Group A
(22)
83
Jake ANTOUN (#1369)
STRATHFIELD St Martha's
00:09:43.3
Group A
(23)
84
Thomas MOLONEY (#1627)
NORTH SYDNEY Marish North Shore
00:09:44.3
Group C
(28)
85
Jaxon GALEA (#1338)
RYDE St Charles
00:09:44.4
Group A
(24)
86
Romeo COELHO (#2020)
ASHBURY St Francis Xavier
00:09:45.6
Group B
(15)
87
Hugo DOONEY (#1620)
NORTH SYDNEY Marish North Shore
00:09:45.7
Group C
(29)
88
Ben WOODS-NOWAKOWSKI (#1447)
CLOVELLY St Anthony's
00:09:45.7
Group C
(30)
89
John REVILLE (#1629)
NORTH SYDNEY Marish North Shore
00:09:47.2
Group C
(31)
90
Darius PORTESE (#2402)
GEORGES HALL St Mary's
00:09:48.5
Group D
(21)
91
Marco TOMASIELLO (#1592)
MAROUBRA St Mary St Joseph
00:09:48.9
Group C
(32)
92
Zane YOUNG (#2086)
DRUMMOYNE St Mark's
00:09:49.0
Group B
(16)
93
Jarryd CRESCINI (#1028)
AUSTRAL St Anthony of Padua
00:09:51.1
Group A
(25)
94
Colby BARGWANNA (#2146)
HABERFIELD St Joan of Arc
00:09:51.4
Group B
(17)
95
Declan HAYES (#2501)
MIRANDA Our Lady Star of the Sea
00:09:51.5
Group D
(22)
96
Brayden LOWE (#1556)
MALABAR St Andrew's
00:09:51.9
Group C
(33)
97
James COLUBRIALE (#2116)
ENFIELD St Joseph's
00:09:52.4
Group B
(18)
98
Cooper NIKOLOVSKI (#2427)
HURSTVILLE St Mary's Star of the Sea
00:09:52.7
Group D
(23)
99
Jean-Paul OBEID (#2110)
DULWICH HILL* St Maroun's College
00:09:52.9
Group B
(19)
100
« Previous
Next »