Stirling Circuit 50km

Pos Cat Name Time
1 Prime 18-39 Paul VAN DER PLOEG (#378) 02:46:39
2 Prime 18-39 Adrian JACKSON (#46) 02:47:19
3 Prime 18-39 Jarrod QUINN (#238) 02:59:48
Pos Cat Name Time
1 Veteran 40-49 Melissa ANSET (#65) 03:26:19
2 Prime 18-39 Alice HAMILTON (#41) 03:52:40
3 Prime 18-39 Virginia BERNARD (#429) 03:58:34

Stonefly Circuit 35km

Pos Cat Name Time
1 Junior Under18 Jasper ALBRECHT (#396) 02:11:35
2 Prime 18-39 Harry IRVINE (#168) 02:18:56
3 Junior Under18 Lex BOUNDS (#91) 02:28:52
Pos Cat Name Time
1 Prime 18-39 Julia CLARK (#111) 02:57:33
2 Prime 18-39 Chrissy CONYERS (#116) 03:24:45
3 Veteran 40-49 Sammy WEBER (#276) 04:09:39

Brake Burner

Pos Cat Name Time
1 Prime 18-39 Troy PETLEY (#399) 01:02:46
2 Prime 18-39 Andrew SHARP (#248) 01:42:58
3 Veteran 40-49 Adam LLEWELYN (#57) 01:43:02
Pos Cat Name Time
1 Veteran 40-49 Melissa ANSET (#65) 02:03:49
2 Prime 18-39 Katya CREMA (#830) 02:07:50
3 Prime 18-39 Eve CONYERS (#40) 02:33:38

Mt Buller Super D

Pos Cat Name Time
1 Prime 18-39 Brad WADSWORTH (#337) 00:39:09
2 Vintage 50+ David EMPEY (#784) 00:41:43
3 Prime 18-39 Jonathan HOARE (#165) 00:41:49
Pos Cat Name Time
1 Junior Under18 Rey LOGAN (#200) 00:54:47
2 Prime 18-39 Laura GRAY (#358) 01:15:25

20km Corn Hill XC

Pos Cat Name Time
1 Prime 18-39 Adrian JACKSON (#46) 01:15:05
2 Prime 18-39 Paul VAN DER PLOEG (#378) 01:15:23
3 Junior Under18 Jasper ALBRECHT (#396) 01:19:15
Pos Cat Name Time
1 Veteran 40-49 Melissa ANSET (#65) 01:29:32
2 Prime 18-39 Alice HAMILTON (#41) 01:38:22
3 Prime 18-39 Karensa MENZIES (#213) 01:45:35

Outlaw All Mountain Trophy

Pos Cat Name Time
1 Prime 18-39 Shannon HEWETSON (#427) 00:11:21
2 Prime 18-39 Ben FORBES (#21) 00:11:38
3 Prime 18-39 David Maud (#163) 00:11:52
Pos Cat Name Time
1 Prime 18-39 Sarah BOOTH (#3) 00:13:18
2 Prime 18-39 Philippa Norton (#446) 00:13:43
3 Prime 18-39 Julia BOER (#2) 00:13:56

Gravity Enduro

Pos Cat Name Time
1 Prime 18-39 Ben FORBES (#21) 00:18:41
2 Prime 18-39 Shannon HEWETSON (#427) 00:19:06
3 Prime 18-39 Jeremy SHERWILL (#373) 00:19:32
Pos Cat Name Time
1 Prime 18-39 Philippa Norton (#446) 00:23:00
2 Prime 18-39 Sarah BOOTH (#3) 00:23:35
3 Prime 18-39 Julia BOER (#2) 00:24:11

6km Trail Run

Pos Cat Name Time
1 Prime 18-39 Ross HOPKINS (#528) 00:30:44
2 Prime 18-39 Rilyn MOSBEY (#507) 00:36:00
3 Junior Under18 Oliver BRYANT (#523) 00:39:18
Pos Cat Name Time
1 Prime 18-39 Lauren CROWE (#512) 00:36:20
2 Prime 18-39 Christine HOPKINS (#529) 00:37:17
3 Junior Under18 Alexandra LIACOS (#504) 00:39:37

ABOM Downhill

Pos Cat Name Time
1 Prime 18-39 Tim EATON (#354) 00:03:25
2 Prime 18-39 Shannon HEWETSON (#427) 00:03:27
3 Prime 18-39 Brent SMITH (#26) 00:03:28
Pos Cat Name Time
1 Prime 18-39 Sarah BOOTH (#3) 00:03:58
2 Prime 18-39 Amanda HEWETSON (#4) 00:04:14
3 Prime 18-39 Philippa Norton (#446) 00:04:15

ABOM Practise

Pos Cat Name Time
1 Prime 18-39 Tim EATON (#354) 00:03:27
2 Prime 18-39 Shannon HEWETSON (#427) 00:03:29
3 Prime 18-39 Brent SMITH (#26) 00:03:30
Pos Cat Name Time
1 Prime 18-39 Sarah BOOTH (#3) 00:04:01
2 Prime 18-39 Amanda HEWETSON (#4) 00:04:10
3 Prime 18-39 Julia BOER (#2) 00:04:19

XC Whippet

Results are not yet available for XC Whippet. Please check back later.

Gravity Gods

Results are not yet available for Gravity Gods. Please check back later.