Primary 8/9 Girls

Pos Cat Name Club Time
1 IPSHA Anna COLQUHOUN (#25) Ascham School 00:08:33
2 IPSHA Georgina FIFE (#46) Ravenswood School For Girls 00:08:36
3 IPSHA Mia GUILLERGAN (#54) Queenwood School - Junior Campus 00:08:38

Primary 10 Girls

Pos Cat Name Club Time
1 HICES Arabella HANDLEY (#179) Pittwater House 00:08:27
2 ASISSA Jade LAWRENCE (#680) Mount Sinai College 00:08:29
3 CSSA Tahlia MCFADZEAN (#287) Northern Beaches Christian School 00:08:30

Primary 11 Girls

Pos Cat Name Club Time
1 IPSHA Sarah BAKER (#6) Wenona School 00:12:21
2 IPSHA Aspen LAMBERT (#79) MLC School 00:13:00
3 IPSHA Emma JANES (#70) Kambala 00:13:21

Primary 12/13 Girls

Pos Cat Name Club Time
1 HRIS Stephanie EGAN (#545) Hunter Valley Grammar School 00:13:08
2 IPSHA Zara TRANTALIS (#137) Ascham School 00:13:11
3 IPSHA Zoe BANKS (#7) Wenona School 00:13:14

Secondary 12 Girls

Pos Cat Name Club Time
1 AHIGS-IGSSA Chiyo BROWN (#1113) PLC Armidale 00:12:52
2 AHIGS-IGSSA Abigail BALLHAUSEN (#1103) Pymble Ladies' College 00:12:56
3 AHIGS-IGSSA Xanthe COGAN (#1120) AbbotsLeigh 00:13:10

Secondary 13 Girls

Pos Cat Name Club Time
1 AHIGS-IGSSA Imogen STEWART (#1199) Presbyterian Ladies College Sydney 00:11:18
2 AHIGS-IGSSA Alexandra FIELD (#1129) Kincoppal - Rose Bay School 00:12:21
3 CSSA Lucy ALEXANDER (#1524) Inaburra School 00:12:42

Secondary 14 Girls

Pos Cat Name Club Time
1 AHIGS-IGSSA Amelie SUN (#1200) Meriden School 00:15:21
2 AHIGS-IGSSA Jessica BIRD (#1108) Pymble Ladies' College 00:15:36
3 AICES Montana MONK (#1354) Bishop Tyrrell Anglican College 00:15:41

Secondary 15 Girls

Pos Cat Name Club Time
1 AHIGS-IGSSA Hannah CEREZO (#1118) AbbotsLeigh 00:14:56
2 AICES Cassandra FAYERS (#1276) St Philip's Christian College - Newcastle 00:15:09
3 AHIGS-IGSSA Eleanor MILLER (#1167) Kincoppal - Rose Bay School 00:15:17

Secondary 16 Girls

Pos Cat Name Club Time
1 AHIGS-IGSSA Rosie FORDHAM (#1131) AbbotsLeigh 00:14:56
2 AHIGS-IGSSA Imogen GARDINER (#1133) Pymble Ladies' College 00:15:14
3 AHIGS-IGSSA Mia HINCHLIFF (#1141) Wenona School 00:15:35

Secondary 17 Girls

Pos Cat Name Club Time
1 AHIGS-IGSSA Abbey ROCKLIFF (#1191) AbbotsLeigh 00:14:43
2 AHIGS-IGSSA Georgina SARGENT (#1194) Pymble Ladies' College 00:15:46
3 AHIGS-IGSSA Olivia HOGG (#1143) AbbotsLeigh 00:15:59

Secondary 18 Girls

Pos Cat Name Club Time
1 AHIGS-IGSSA Sarah WYATT (#1219) New England Girls' School 00:24:32
2 AHIGS-IGSSA Annika DURANTE (#1126) St Vincent's College 00:25:09
3 AHIGS-IGSSA Antoinette INGLIS (#1147) Frensham 00:25:39

Primary 8/9 Boys

Pos Cat Name Club Time
1 HRIS Trent ALLEY (#506) St Columba Anglican School 00:07:52
2 IPSHA Finn HANNON (#57) Mosman Church of England Prep School 00:08:07
3 IPSHA Max FADER (#41) The King's School 00:08:12

Primary 10 Boys

Pos Cat Name Club Time
1 IPSHA Benjamin WOODHOUSE (#147) Arden Anglican School 00:07:35
2 IPSHA Jack JOHNSON (#72) Waverley College Waterford Campus 00:07:39
3 NASSA Tomá PARTLANDÁ (#433) The Illawarra Grammar School 00:07:41

Primary 11 Boys

Pos Cat Name Club Time
1 IPSHA Joshua O'CONNELL (#108) Trinity Grammar School 00:11:45
2 IPSHA Harry HALLEEN (#55) Newington College - Wyvern House 00:11:48
3 CSSA Lachlan MCFADZEAN (#288) Northern Beaches Christian School 00:11:59

Primary 12/13 Boys

Pos Cat Name Club Time
1 HRIS Archie MARTIN (#582) Macquarie College 00:12:10
2 IPSHA George VERCO (#140) The Scots College 00:12:15
3 IPSHA Luke COSTELLO (#28) St Patrick's Strathfield 00:12:17

Secondary 12 Boys

Pos Cat Name Club Time
1 AICES Jack MCCLATCHIE (#1343) The Illawarra Grammar School 00:11:47
2 CAS Sean WILLIAMS (#1518) Knox Grammar School 00:11:50
3 CAS Charlie MOORE (#1482) Knox Grammar School 00:12:22

Secondary 13 Boys

Pos Cat Name Club Time
1 CAS Jack WAIDE (#1512) Trinity Grammar School 00:11:08
2 ISA Jonathan MEAKER (#1865) St Patrick's College Strathfield 00:11:33
3 AICES Jack LYNEHAM (#1334) Rouse Hill Anglican College 00:11:41

Secondary 14 Boys

Pos Cat Name Club Time
1 RAS Hamish HART (#1978) The Riverina Anglican College 00:13:59
2 GPS Oliver FREEMAN (#1713) Sydney Grammar School 00:14:07
3 CAS Cameron GORMAN (#1461) St Aloysius' College 00:14:13

Secondary 15 Boys

Pos Cat Name Club Time
1 CAS Patrick CANTLON (#1445) Trinity Grammar School 00:13:37
2 AICES James HEALEY (#1304) The Illawarra Grammar School 00:13:43
3 AICES Jack MILLS (#1353) St Columba Anglican School 00:13:45

Secondary 16 Boys

Pos Cat Name Club Time
1 GPS Angus BEER (#1686) Newington College 00:20:29
2 CAS Thomas VIRGONA (#1510) Trinity Grammar School 00:20:39
3 CAS Ben REVAI (#1497) Cranbrook School 00:20:47

Secondary 17 Boys

Pos Cat Name Club Time
1 CAS Drew FRYER (#1458) Cranbrook School 00:20:05
2 CAS Charles MCGRATH (#1481) Waverley College 00:20:41
3 GPS Thomas DAVIES (#1705) Sydney Grammar School 00:21:11

Secondary 18 Boys

Pos Cat Name Club Time
1 GPS Elliot METCALF (#1744) Sydney Grammar School 00:26:43
2 CAS Liam GORMAN (#1459) St Aloysius' College 00:27:19
3 AICES James SEAL (#1392) The Illawarra Grammar School 00:27:44