Half - Individuals

Pos Cat Name Time Swim T1 Cycle T2 Run
1 Pro Mitchell ROBINS (#8) 03:50:34 00:19:37 00:01:03 02:12:52 00:00:52 01:16:07
2 Pro Casey MUNRO (#7) 03:51:25 00:18:27 00:01:09 02:09:15 00:01:06 01:21:26
3 Pro Ryan WADDINGTON (#19) 03:54:26 00:19:42 00:01:16 02:14:39 00:01:02 01:17:45
Pos Cat Name Time Swim T1 Cycle T2 Run
1 Pro Liz BLATCHFORD (#30) 04:15:02 00:20:09 00:01:12 02:27:08 00:01:12 01:25:19
2 Pro Lisa MARANGON (#31) 04:26:02 00:21:23 00:01:22 02:28:55 00:01:14 01:33:06
3 Pro Jessica FLEMING (#32) 04:28:07 00:23:11 00:01:35 02:27:59 00:01:05 01:34:15

Half - Relay

Pos Cat Name Time Swim T1 Cycle T2 Run
1 Relay Team PATMATSEW (#629) 04:04:40 00:21:52 00:01:11 02:14:56 00:00:39 01:25:59
2 Relay Team DREWNIX (#625) 04:54:11 00:26:04 00:02:27 02:43:11 00:01:07 01:41:21
3 Relay Team SHORT TIGHT 'N NOT SO BRIGHT (#615) 05:02:47 00:26:05 00:01:32 02:39:08 00:01:12 01:54:49
Pos Cat Name Time Swim T1 Cycle T2 Run
1 Relay Team REDMOND & COFFEY (#628) 05:09:05 00:28:36 00:03:53 02:45:55 00:00:57 01:49:42
2 Relay Team HUNTANDTHURTEL (#609) 05:18:08 00:22:05 00:01:11 02:51:09 00:03:18 02:00:24
3 Relay Team COREY'S GIRLS (#605) 06:12:23 00:33:08 00:01:21 03:10:45 00:01:02 02:26:05
Pos Cat Name Time Swim T1 Cycle T2 Run
1 Relay Team AWESOME BARNYARDERS (#602) 04:33:56 00:27:11 00:01:09 02:25:15 00:00:54 01:39:25
2 Relay Team MCDONALDS FORSTER (#626) 04:55:29 00:22:34 00:01:15 02:24:16 00:00:52 02:06:31
3 Relay Team RED DEVIL RACERS (#614) 04:58:59 00:28:41 00:01:14 02:35:53 00:01:00 01:52:10

Sprint - Individuals

Pos Cat Name Time Swim Cycle Run
1 40-44 Anthony HEENEY (#145) 01:07:54 00:12:10 00:35:54 00:19:49
2 45-49 Frank OSTINI (#169) 01:11:02 00:12:04 00:37:51 00:21:05
3 25-29 Nicolas CAMPOS (#35) 01:11:08 00:12:13 00:37:58 00:20:56
Pos Cat Name Time Swim Cycle Run
1 45-49 Michellie JONES (#204) 01:08:03 00:11:20 00:36:49 00:19:53
2 25-29 Alexandra KEITH (#106) 01:14:23 00:11:58 00:39:56 00:22:28
3 45-49 Lyndal GREEN (#199) 01:14:25 00:11:50 00:40:03 00:22:31

Sprint - Teams

Pos Cat Name Time Swim Cycle Run
1 Relay Team NASH FAMILY (#299) 01:10:43 00:13:07 00:36:24 00:21:11
2 Relay Team GLR (#296) 01:23:34 00:17:25 00:40:58 00:25:10
Pos Cat Name Time Swim Cycle Run
1 Relay Team CHASE AWE (#295) 01:26:29 00:15:11 00:43:13 00:28:05
2 Relay Team LAP (#297) 01:26:42 00:16:48 00:40:58 00:28:55
3 Relay Team LAP 2 (#298) 01:28:40 00:19:03 00:45:54 00:23:43

Enticer - Individuals

Pos Cat Name Time Swim Cycle Run
1 16-17 Miles THORNTON (#389) 00:30:55 00:06:03 00:16:02 00:08:49
2 14-15 Lachlan HEUSTON (#319) 00:33:19 00:04:26 00:21:31 00:07:21
3 14-15 Ky LOWREY (#328) 00:36:32 00:05:19 00:23:04 00:08:08
Pos Cat Name Time Swim Cycle Run
1 12-13 Chloe HOLLINGSWORTH (#321) 00:36:08 00:04:46 00:21:45 00:09:36
2 14-15 Ella HEENEY (#316) 00:38:05 00:04:49 00:25:28 00:07:47
3 12-13 Holly SPOONER (#336) 00:38:08 00:04:41 00:24:59 00:08:27

Enticer - Teams

Results are not yet available for Enticer - Teams. Please check back later.

Sprint Draft Legal

Pos Cat Name Time Swim Cycle Run
1 16-19 DL Caleb AGOSTINO-MORROW (#1) 00:59:44 00:09:33 00:33:17 00:16:53
2 16-19 DL Nathan BREEN (#2) 01:00:56 00:09:31 00:34:17 00:17:07
3 16-19 DL Brady GOODYEAR (#6) 01:00:59 00:09:34 00:34:10 00:17:14
Pos Cat Name Time Swim Cycle Run
1 16-19 DL Emma JEFFCOAT (#105) 01:04:32 00:10:01 00:35:28 00:19:02
2 16-19 DL Laura COOK (#16) 01:06:26 00:10:07 00:35:27 00:20:51
3 16-19 DL Laura MAY (#20) 01:06:31 00:10:01 00:35:34 00:20:54

Enticer Draft Legal

Pos Cat Name Time Swim Cycle Run
1 14-15 DL Lorcan REDMOND (#304) 00:30:03 00:04:11 00:19:16 00:06:35
2 14-15 DL Toby CROUDSON (#301) 00:30:59 00:04:08 00:19:34 00:07:16
3 14-15 DL Aaron YERBURY (#306) 00:32:39 00:04:10 00:21:13 00:07:15
Pos Cat Name Time Swim Cycle Run
1 14-15 DL Jacqueline BURNAND (#309) 00:34:18 00:04:26 00:22:05 00:07:45
2 14-15 DL Sarah GARDNER (#303) 00:35:35 00:04:30 00:22:35 00:08:30
3 14-15 DL Lauren ELLIOTT (#314) 00:37:24 00:04:34 00:23:51 00:08:58

Pos Cat Name Time
1 Team Richard SEWELL (#629) 10:35:40
2 Team Glen MATHISKE (#629) 10:35:40
3 Team Rhett PATTERSON (#629) 10:35:40
Pos Cat Name Time
1 Team Lisa REDMOND (#628) 11:40:05
2 Team Meghann COFFEY (#628) 11:40:05
3 Team Irene HUNT (#609) 11:49:08
Pos Cat Name Time
1 Team Jessica RICHARDS (#602) 11:04:56
2 Team Kim DALE (#602) 11:04:56
3 Team Dan BENTON (#602) 11:04:56