8th June 2021 | Eastern Creek, NSW, Australia

NSW CCC Cross country Carnival (2021)

Secondary 13 Years Boys: Overall

Pos Name Gun Time Category (Pos)
1 Charles WOODS (#1422) 00:11:45 Christian Brothers Sports Association (1)
2 Benjamin DEVRIES (#1826) 00:11:56 Wagga Wagga (1)
3 Nicholas MCGILL (#1910) 00:12:01 Wollongong (1)
4 Nate HOWSON (#1588) 00:12:03 Metropolitan Catholic Colleges (1)
5 Dante ROLDAN (#1921) 00:12:07 Wollongong (2)
6 Julian SMITH (#1627) 00:12:15 Metropolitan Catholic Schools (1)
7 Jude HAMILTON (#1893) 00:12:17 Wollongong (3)
8 Lucas DUONG (#1398) 00:12:17 Christian Brothers Sports Association (2)
9 Cooper PENMAN (#1766) 00:12:20 Southern Sydney (1)
10 Marco SANTANGELO (#1776) 00:12:22 Southern Sydney (2)
11 Hayden TARR (#1709) 00:12:23 Parramatta (1)
12 Ethan MATTHEWS (#1616) 00:12:29 Metropolitan Catholic Schools (2)
13 Harry LIDBURY (#1529) 00:12:32 Maitland / Newcastle (1)
14 Jett GODDARD (#1889) 00:12:34 Wollongong (4)
15 Max ANASTASIO (#1598) 00:12:38 Metropolitan Catholic Schools (3)
16 Jai KENNY (#1836) 00:12:41 Wagga Wagga (2)
17 Felix HARRIS (#1160) 00:12:41 Bathurst (1)
18 Harry FRASER (#1886) 00:12:46 Wollongong (5)
19 Joshua MOORE (#1618) 00:12:47 Metropolitan Catholic Schools (4)
20 Josiah DIRS (#1146) 00:12:52 Bathurst (2)
21 Freycin HOSTETTLER (#1450) 00:12:52 Lismore (1)
22 Tadhg MAGEE (#1239) 00:12:56 Broken Bay (1)
23 Samuel HYNES (#1453) 00:12:57 Lismore (2)
24 Christian MARDINI (#1615) 00:12:58 Metropolitan Catholic Schools (5)
25 Isaac SCOTT (#1554) 00:13:00 Maitland / Newcastle (2)
26 Thomas FOGARTY (#1747) 00:13:01 Southern Sydney (3)
27 Joshua SIMONE (#1707) 00:13:02 Parramatta (2)
28 Darcy RAYNER (#1179) 00:13:03 Bathurst (3)
29 Sebastian TRIMBOLI (#1481) 00:13:04 Lismore (3)
30 Darcy BUCKINGHAM (#1649) 00:13:05 Parramatta (3)
31 Taj RIDDLE (#1545) 00:13:06 Maitland / Newcastle (3)
32 Caleb CHISHOLM (#1499) 00:13:07 Maitland / Newcastle (4)
33 Taj REED (#1544) 00:13:07 Maitland / Newcastle (5)
34 Griffin SANDERSON (#1119) 00:13:08 Armidale (1)
35 Tyler BARNS (#1725) 00:13:12 Southern Sydney (4)
36 Mark LEE (#1613) 00:13:14 Metropolitan Catholic Schools (6)
37 Zane RYALS (#1252) 00:13:16 Broken Bay (2)
38 Asher ARMSTRONG (#1200) 00:13:19 Broken Bay (3)
39 Eden PEARSON (#1248) 00:13:20 Broken Bay (4)
40 Aleksander LAWICKI (#1234) 00:13:21 Broken Bay (5)
41 Angus HOBSON (#1109) 00:13:23 Armidale (2)
42 Cillian MILLER (#1690) 00:13:28 Parramatta (4)
43 Kobi WOODS (#1344) 00:13:31 Canberra / Goulburn (1)
44 Antonio DA SILVA (#1396) 00:13:34 Christian Brothers Sports Association (3)
45 Caleb SCHOLL (#1122) 00:13:35 Armidale (3)
46 Isaac WHAN (#1128) 00:13:36 Armidale (4)
47 Jake BARRETT (#1726) 00:13:37 Southern Sydney (5)
48 Harrison ANDREATTA (#1565) 00:13:38 Metropolitan Catholic Colleges (2)
49 Kyson RUXTON (#1774) 00:13:41 Southern Sydney (6)
50 Ashton HAWKETT (#1671) 00:13:43 Parramatta (5)