8th June 2021 | Eastern Creek, NSW, Australia

NSW CCC Cross country Carnival (2021)

Secondary 13 Years Boys: Male

Name Gun Time Category (Pos) Overall Pos
Charles WOODS (#1422) 00:11:45 Christian Brothers Sports Association (1) 1
Benjamin DEVRIES (#1826) 00:11:56 Wagga Wagga (1) 2
Nicholas MCGILL (#1910) 00:12:01 Wollongong (1) 3
Nate HOWSON (#1588) 00:12:03 Metropolitan Catholic Colleges (1) 4
Dante ROLDAN (#1921) 00:12:07 Wollongong (2) 5
Julian SMITH (#1627) 00:12:15 Metropolitan Catholic Schools (1) 6
Jude HAMILTON (#1893) 00:12:17 Wollongong (3) 7
Lucas DUONG (#1398) 00:12:17 Christian Brothers Sports Association (2) 8
Cooper PENMAN (#1766) 00:12:20 Southern Sydney (1) 9
Marco SANTANGELO (#1776) 00:12:22 Southern Sydney (2) 10
Hayden TARR (#1709) 00:12:23 Parramatta (1) 11
Ethan MATTHEWS (#1616) 00:12:29 Metropolitan Catholic Schools (2) 12
Harry LIDBURY (#1529) 00:12:32 Maitland / Newcastle (1) 13
Jett GODDARD (#1889) 00:12:34 Wollongong (4) 14
Max ANASTASIO (#1598) 00:12:38 Metropolitan Catholic Schools (3) 15
Jai KENNY (#1836) 00:12:41 Wagga Wagga (2) 16
Felix HARRIS (#1160) 00:12:41 Bathurst (1) 17
Harry FRASER (#1886) 00:12:46 Wollongong (5) 18
Joshua MOORE (#1618) 00:12:47 Metropolitan Catholic Schools (4) 19
Josiah DIRS (#1146) 00:12:52 Bathurst (2) 20
Freycin HOSTETTLER (#1450) 00:12:52 Lismore (1) 21
Tadhg MAGEE (#1239) 00:12:56 Broken Bay (1) 22
Samuel HYNES (#1453) 00:12:57 Lismore (2) 23
Christian MARDINI (#1615) 00:12:58 Metropolitan Catholic Schools (5) 24
Isaac SCOTT (#1554) 00:13:00 Maitland / Newcastle (2) 25
Thomas FOGARTY (#1747) 00:13:01 Southern Sydney (3) 26
Joshua SIMONE (#1707) 00:13:02 Parramatta (2) 27
Darcy RAYNER (#1179) 00:13:03 Bathurst (3) 28
Sebastian TRIMBOLI (#1481) 00:13:04 Lismore (3) 29
Darcy BUCKINGHAM (#1649) 00:13:05 Parramatta (3) 30
Taj RIDDLE (#1545) 00:13:06 Maitland / Newcastle (3) 31
Caleb CHISHOLM (#1499) 00:13:07 Maitland / Newcastle (4) 32
Taj REED (#1544) 00:13:07 Maitland / Newcastle (5) 33
Griffin SANDERSON (#1119) 00:13:08 Armidale (1) 34
Tyler BARNS (#1725) 00:13:12 Southern Sydney (4) 35
Mark LEE (#1613) 00:13:14 Metropolitan Catholic Schools (6) 36
Zane RYALS (#1252) 00:13:16 Broken Bay (2) 37
Asher ARMSTRONG (#1200) 00:13:19 Broken Bay (3) 38
Eden PEARSON (#1248) 00:13:20 Broken Bay (4) 39
Aleksander LAWICKI (#1234) 00:13:21 Broken Bay (5) 40
Angus HOBSON (#1109) 00:13:23 Armidale (2) 41
Cillian MILLER (#1690) 00:13:28 Parramatta (4) 42
Kobi WOODS (#1344) 00:13:31 Canberra / Goulburn (1) 43
Antonio DA SILVA (#1396) 00:13:34 Christian Brothers Sports Association (3) 44
Caleb SCHOLL (#1122) 00:13:35 Armidale (3) 45
Isaac WHAN (#1128) 00:13:36 Armidale (4) 46
Jake BARRETT (#1726) 00:13:37 Southern Sydney (5) 47
Harrison ANDREATTA (#1565) 00:13:38 Metropolitan Catholic Colleges (2) 48
Kyson RUXTON (#1774) 00:13:41 Southern Sydney (6) 49
Ashton HAWKETT (#1671) 00:13:43 Parramatta (5) 50