8th June 2021 | Eastern Creek, NSW, Australia

NSW CCC Cross country Carnival (2021)

Secondary 14 Years Boys: Male

Name Gun Time Category (Pos) Overall Pos
Archie NOTT (#1619) 00:14:06 Metropolitan Catholic Schools (1) 1
Tyler DOGAN (#1440) 00:14:11 Lismore (1) 2
Abrahm RUSSELL (#1549) 00:14:22 Maitland / Newcastle (1) 3
Rory REED (#1418) 00:14:28 Christian Brothers Sports Association (1) 4
Coen MORGAN (#1535) 00:14:35 Maitland / Newcastle (2) 5
Reilly CASWELL (#1869) 00:14:41 Wollongong (1) 6
Josh BENEFIEL (#1861) 00:14:47 Wollongong (2) 7
Lincoln JUDGE (#1899) 00:14:48 Wollongong (3) 8
Macleay KESBY (#1901) 00:14:50 Wollongong (4) 9
Lachlan HARKNESS (#1753) 00:14:55 Southern Sydney (1) 10
Kade ZAVETSANOS (#1597) 00:14:59 Metropolitan Catholic Colleges (1) 11
Noah MATHIE (#1909) 00:15:08 Wollongong (5) 12
Jett HANSON (#1445) 00:15:08 Lismore (2) 13
Jay CHEE (#1567) 00:15:13 Metropolitan Catholic Colleges (2) 14
James LOPES (#1614) 00:15:17 Metropolitan Catholic Schools (2) 15
Dylan NADAL (#1581) 00:15:17 Metropolitan Catholic Colleges (3) 16
Alexander SKEFFINGTON (#1331) 00:15:17 Canberra / Goulburn (1) 17
Riley WOODS (#1488) 00:15:19 Lismore (3) 18
Luca BEATTIE (#1727) 00:15:22 Southern Sydney (2) 19
Finnegan LEADER (#1111) 00:15:30 Armidale (1) 20
Archie DALEY (#1569) 00:15:31 Metropolitan Catholic Colleges (4) 21
Deakin WRIGHT (#1271) 00:15:34 Broken Bay (1) 22
Chase JACKSON (#1524) 00:15:35 Maitland / Newcastle (3) 23
Lucas GRIMA (#1610) 00:15:37 Metropolitan Catholic Schools (3) 24
Kade LYONS (#1837) 00:15:42 Wagga Wagga (1) 25
William PEZZUTTI (#1621) 00:15:46 Metropolitan Catholic Schools (4) 26
Charlie GEDDES (#1158) 00:15:50 Bathurst (1) 27
Kyan FARMER (#1743) 00:15:58 Southern Sydney (3) 28
Charlie WAGUS (#1932) 00:15:58 Wollongong (6) 29
Marco VENTURINO (#1595) 00:16:01 Metropolitan Catholic Colleges (5) 30
Nate GILL (#1666) 00:16:04 Parramatta (1) 31
Cruz MCMAHON (#1243) 00:16:04 Broken Bay (2) 32
Edward COOMBES (#1435) 00:16:04 Lismore (4) 33
Jacob WHEELER (#1559) 00:16:19 Maitland / Newcastle (4) 34
Kye PRESTWIDGE (#1415) 00:16:23 Christian Brothers Sports Association (2) 35
Sullivan BROOKER (#1497) 00:16:38 Maitland / Newcastle (5) 36
Zackary ARMITAGE (#1600) 00:16:38 Metropolitan Catholic Schools (5) 37
Charlie SHARP (#1184) 00:16:39 Bathurst (2) 38
Lewis FREEMAN (#1748) 00:16:49 Southern Sydney (4) 39
Luke LEWIS (#1311) 00:16:50 Canberra / Goulburn (2) 40
Ethan LEE (#1236) 00:16:54 Broken Bay (3) 41
Will OLIVER (#1468) 00:16:56 Lismore (5) 42
Alex BURGA (#1948) 00:16:57 Parramatta (2) 43
Jaykob MCKINNON (#1242) 00:16:59 Broken Bay (4) 44
Joachim SATHI (#1624) 00:17:06 Metropolitan Catholic Schools (6) 45
Riley TURNER (#1266) 00:17:14 Broken Bay (5) 46
Riley BEBY (#1278) 00:17:16 Canberra / Goulburn (3) 47
Jett HAMILTON (#1670) 00:17:17 Parramatta (3) 48
Xavier HENNESSEY (#1673) 00:17:20 Parramatta (4) 49
Kaleb SERAFIN (#1848) 00:17:20 Wagga Wagga (2) 50