15th June 2018 | Eastern Creek, NSW, Australia

NSW CCC Cross Country Carnival (2018)

Secondary 13 Years Boys: Male

Pos Name Gun Time Category (Pos) Gender (Pos)
1 Tayne WARD (#1958) 00:11:30 Wollongong (1) Male  (1)
2 Tom TULLETT (#1264) 00:11:47 Broken Bay (1) Male  (2)
3 Yohann D'SOUZA (#1615) 00:11:51 MCS (1) Male  (3)
4 Brendan FELICE (#1786) 00:11:53 South Sydney (1) Male  (4)
5 Patrick HADJIANTONIO (#1789) 00:12:01 South Sydney (2) Male  (5)
6 Mitchell BLACKBOURN (#1882) 00:12:02 Wollongong (2) Male  (6)
7 Kai ROBERTSON (#1817) 00:12:06 South Sydney (3) Male  (7)
8 Chester WADE (#1491) 00:12:08 Lismore (1) Male  (8)
9 Oliver LIVINGSTONE (#1171) 00:12:10 Bathurst (1) Male  (9)
10 Joshua VILLAROSA (#1955) 00:12:10 Wollongong (3) Male  (10)
11 James MILLER (#1249) 00:12:11 Broken Bay (2) Male  (11)
12 Keelan BRIEN (#1437) 00:12:18 Lismore (2) Male  (12)
13 Nick CALDWELL (#1506) 00:12:24 Maitland (1) Male  (13)
14 Kalani VELLA (#1954) 00:12:31 Wollongong (4) Male  (14)
15 Kieran FUNG (#1575) 00:12:36 MCC (1) Male  (15)
16 Matthew LEEMBRUGGEN (#1916) 00:12:36 Wollongong (5) Male  (16)
17 Jack COSTELLO (#1845) 00:12:37 Wagga Wagga (1) Male  (17)
18 Blake SKINNER (#1712) 00:12:39 Parramatta (1) Male  (18)
19 Antonio CARUANA (#1352) 00:12:43 CBSA (1) Male  (19)
20 Nicholas NEWSOME (#1117) 00:12:47 Armidale (1) Male  (20)
21 Billy ZAVETSANOS (#1603) 00:12:48 MCC (2) Male  (21)
22 Archie BROOKER (#1504) 00:12:49 Maitland (2) Male  (22)
23 Tommy CUSACK (#1892) 00:12:50 Wollongong (6) Male  (23)
24 Eric HENDERSON (#1310) 00:12:52 Canberra (1) Male  (24)
25 Thomas SKEFFINGTON (#1333) 00:12:53 Canberra (2) Male  (25)
26 Javier RODRIGUEZ (#1595) 00:12:55 MCC (3) Male  (26)
27 Jack BROOMFIELD (#1142) 00:13:00 Bathurst (2) Male  (27)
28 Finn KLINKERS (#1970) 00:13:05 Lismore (3) Male  (28)
29 Kobe DRUMMOND (#1851) 00:13:06 Wagga Wagga (2) Male  (29)
30 William KELLAR (#1312) 00:13:06 Canberra (3) Male  (30)
31 Connor WHALE (#1200) 00:13:08 Bathurst (3) Male  (31)
32 Jordyn RICHARDS (#1183) 00:13:10 Bathurst (4) Male  (32)
33 Oliver SCHUMAKER (#1558) 00:13:10 Maitland (3) Male  (33)
34 Brandon APON (#1648) 00:13:11 Parramatta (2) Male  (34)
35 Regan BANNISTER (#1279) 00:13:14 Canberra (4) Male  (35)
36 Joshua DEBRITT (#1616) 00:13:17 MCS (2) Male  (36)
37 Maximillian TANNER (#1599) 00:13:17 MCC (4) Male  (37)
38 Andrew CLARK (#1445) 00:13:19 Lismore (4) Male  (38)
39 Riley BARGLIK (#1651) 00:13:20 Parramatta (3) Male  (39)
40 Aiden SENIOR (#1636) 00:13:21 MCS (3) Male  (40)
41 Lachlan HARVEY (#1307) 00:13:22 Canberra (5) Male  (41)
42 Evan COSTA (#1356) 00:13:23 CBSA (2) Male  (42)
43 Nathan ALDRIDGE (#1348) 00:13:24 CBSA (3) Male  (43)
44 Will PUNTON (#1593) 00:13:26 MCC (5) Male  (44)
45 Koby HEDGES (#1790) 00:13:27 South Sydney (4) Male  (45)
46 Anthony BARCA (#1609) 00:13:29 MCS (4) Male  (46)
47 Liam BLAIR (#1771) 00:13:29 South Sydney (5) Male  (47)
48 Flynn ENGLISH (#1159) 00:13:29 Bathurst (5) Male  (48)
49 Benjamin ROBINSON (#1707) 00:13:31 Parramatta (4) Male  (49)
50 Sam MILLAURO (#1369) 00:13:32 CBSA (4) Male  (50)