15th June 2018 | Eastern Creek, NSW, Australia

NSW CCC Cross Country Carnival (2018)

Secondary 17 Years Boys: Overall

Pos Name Gun Time Category (Pos) Gender (Pos)
1 Elliott MCGAUGHRAN (#1468) 00:20:22 Lismore (1) Male  (1)
2 Max MILLIGAN (#1474) 00:21:43 Lismore (2) Male  (2)
3 Sam TAYLOR (#1562) 00:22:09 Maitland (1) Male  (3)
4 Finn ASKEW (#1431) 00:22:19 Lismore (3) Male  (4)
5 Jared MADSEN (#1919) 00:22:26 Wollongong (1) Male  (5)
6 William GAIR (#1787) 00:22:33 South Sydney (1) Male  (6)
7 Joseph SOERGEL (#1484) 00:22:49 Lismore (4) Male  (7)
8 Hayden WILLIAMS (#1960) 00:22:55 Wollongong (2) Male  (8)
9 Ben BURRIDGE (#1442) 00:23:15 Lismore (5) Male  (9)
10 Harry DE LUCA (#1893) 00:23:22 Wollongong (3) Male  (10)
11 Angus FERGUSON (#1897) 00:23:46 Wollongong (4) Male  (11)
12 Jordan HEYWOOD (#1906) 00:23:55 Wollongong (5) Male  (12)
13 Nicholas PILLAI (#1869) 00:23:57 Wagga Wagga (1) Male  (13)
14 Nicholas DIAZ (#1783) 00:24:00 South Sydney (2) Male  (14)
15 Jamison COSTA (#1213) 00:24:13 Broken Bay (1) Male  (15)
16 Nathan PRICE (#1632) 00:24:27 MCS (1) Male  (16)
17 Joel MEALING (#1583) 00:24:30 MCC (1) Male  (17)
18 Angus TURNER (#1343) 00:24:33 Canberra (1) Male  (18)
19 Cody FAULKS (#1515) 00:25:04 Maitland (2) Male  (19)
20 Jack JONES (#1580) 00:25:06 MCC (2) Male  (20)
21 Benjamin NORTH (#1589) 00:25:10 MCC (3) Male  (21)
22 Kieren HARRISON (#1902) 00:25:13 Wollongong (6) Male  (22)
23 Justin MURRAY (#1627) 00:25:31 MCS (2) Male  (23)
24 Jacob RENDINA (#1374) 00:25:35 CBSA (1) Male  (24)
25 Jacob DEANGELIS (#1217) 00:25:35 Broken Bay (2) Male  (25)
26 Lachlan GAUDION (#1519) 00:25:37 Maitland (3) Male  (26)
27 Angus SMITH (#1143) 00:25:59 South Sydney (3) Male  (27)
28 Alexander KALOGERAS (#1793) 00:26:09 South Sydney (4) Male  (28)
29 Ethan BURTON (#1628) 00:26:23 MCS (3) Male  (29)
30 Jeremy MOSLEY (#1625) 00:26:30 MCS (4) Male  (30)
31 Emerson ROVERE (#1708) 00:26:31 Parramatta (1) Male  (31)
32 Cameron DODD (#1219) 00:26:38 Broken Bay (3) Male  (32)
33 Tobias PORTER (#1546) 00:26:39 Maitland (4) Male  (33)
34 Jesse MANWARING (#1317) 00:26:52 Canberra (2) Male  (34)
35 Michael COOKE (#1290) 00:26:52 Canberra (3) Male  (35)
36 Danyon BUSH (#1285) 00:26:52 Canberra (4) Male  (36)
37 Ben WALL ROBSON (#1198) 00:26:59 Bathurst (1) Male  (37)
38 Michael PARSONS (#1812) 00:27:06 South Sydney (5) Male  (38)
39 Hayden SMART (#1968) 00:27:19 MCC (4) Male  (39)
40 Munashe MAREVANHEMA (#1174) 00:27:35 Bathurst (2) Male  (40)
41 Patrick DRAPER (#1850) 00:27:36 Wagga Wagga (2) Male  (41)
42 Aidan WAIDE (#1878) 00:28:08 Wagga Wagga (3) Male  (42)
43 Lachlan RYAN (#1710) 00:28:12 Parramatta (2) Male  (43)
44 Tommy LOCKIE (#1623) 00:28:16 MCS (5) Male  (44)
45 Riley EDWARDS (#1221) 00:28:17 Broken Bay (4) Male  (45)
46 Akshay WAKANKAR (#1718) 00:28:27 Parramatta (3) Male  (46)
47 Blake MCCARREN (#1366) 00:28:45 CBSA (2) Male  (47)
48 Tyler CASHEL (#1287) 00:28:58 Canberra (5) Male  (48)
49 Christopher WEINMANN (#1721) 00:29:27 Parramatta (4) Male  (49)
50 Thomas POTTER (#1181) 00:30:33 Bathurst (3) Male  (50)