14th June 2019 | Eastern Creek, NSW, Australia

NSW CCC Cross country Carnival (2019)

Secondary 12 Years Boys: Overall

Pos Name Gun Time Category (Pos)
1 Abrahm Russell (#1572) 00:11:49 Maitland (1)
2 Noah Mathie (#1954) 00:11:58 Wollongong (1)
3 Archie Nott (#1652) 00:12:02 MCS (1)
4 Dylan Nadal (#1617) 00:12:12 MCC (1)
5 Tyse Thrower (#1505) 00:12:31 Lismore (1)
6 Lucas Golovodovski (#1368) 00:12:44 CBSA (1)
7 Coen Morgan (#1562) 00:12:51 Maitland (2)
8 Angus Mcconnachie (#1477) 00:12:58 Lismore (2)
9 Blake Bolwell (#1916) 00:13:00 Wollongong (2)
10 Joachim Sathi (#1661) 00:13:06 MCS (2)
11 William Betros (#1595) 00:13:27 MCC (2)
12 Jake Simmons (#1664) 00:13:33 MCS (3)
13 Ahmad Assaad (#1634) 00:13:34 MCS (4)
14 Neo Benfield-Smith (#1594) 00:13:43 MCC (3)
15 Deacon Streader (#1500) 00:13:48 Lismore (3)
16 Jayden Onley (#1963) 00:13:50 Wollongong (3)
17 Jhett Sydir (#1751) 00:13:53 Parramatta (1)
18 Zach Buckland (#1521) 00:13:53 Maitland (3)
19 Wilbur Kroon (#1611) 00:13:56 MCC (4)
20 Alex Hills (#1466) 00:13:57 Lismore (4)
21 Jack Ennis (#1819) 00:13:58 South Sydney (1)
22 Matthew Page (#1964) 00:14:00 Wollongong (4)
23 Max Zanbaka (#1393) 00:14:11 CBSA (2)
24 Charlie Wagus (#1987) 00:14:16 Wollongong (5)
25 Luca Fagan (#1699) 00:14:18 Parramatta (2)
26 Charlie Brown (#1140) 00:14:20 Bathurst (1)
27 Rhys Argaet (#1677) 00:14:23 Parramatta (3)
28 Keanu Wells (#1280) 00:14:28 Broken Bay (1)
29 Archie Hayward (#1608) 00:14:29 MCC (5)
30 Damon Duncan (#1459) 00:14:30 Lismore (5)
31 Gabriel Wakefield (#1345) 00:14:36 Canberra (1)
32 Lucas Pengue (#1385) 00:14:45 CBSA (3)
33 Brock Pearce (#1488) 00:14:48 Lismore (6)
34 Riley Parrish (#1654) 00:14:49 MCS (5)
35 Jamie Lavender (#1646) 00:14:50 MCS (6)
36 Lachlan Excell (#1601) 00:14:55 MCC (6)
37 Paul Salmond (#1974) 00:15:02 Wollongong (6)
38 Benjamin Fergusson (#1108) 00:15:04 Armidale (1)
39 Sean Woodard (#1392) 00:15:08 CBSA (4)
40 Alexander Rees (#1898) 00:15:08 Wagga Wagga (1)
41 Cody Kirkland (#1723) 00:15:09 Parramatta (4)
42 Ryley Morgan (#1326) 00:15:13 Canberra (2)
43 Joshua Azzi (#1800) 00:15:16 South Sydney (2)
44 Antoni Arshilo (#1679) 00:15:18 Parramatta (5)
45 Blake Field (#1227) 00:15:22 Broken Bay (2)
46 Zeke Edmed (#1364) 00:15:29 CBSA (5)
47 Anton Makarenko (#1375) 00:15:33 CBSA (6)
48 Oscar Archbold (#1512) 00:15:37 Maitland (4)
49 Jack Lucas (#1319) 00:15:39 Canberra (3)
50 Jordan Wykes (#1210) 00:15:41 Bathurst (2)