14th June 2019 | Eastern Creek, NSW, Australia

NSW CCC Cross country Carnival (2019)

Secondary 17 Years Boys: Male

Name Gun Time Category (Pos) Overall Pos
Kai Hammond (#1606) 00:20:43 MCC (1) 1
Daniel Hungerford (#1943) 00:20:54 Wollongong (1) 2
Cody Salter (#1660) 00:21:07 MCS (1) 3
Harrison Doley (#1531) 00:21:13 Maitland (1) 4
Darcy Hennessy (#1939) 00:21:15 Wollongong (2) 5
Thomas Merkus (#1482) 00:21:18 Lismore (1) 6
Samuel Mood (#1839) 00:21:20 South Sydney (1) 7
Bevan Lord (#1831) 00:21:22 South Sydney (2) 8
Rory Thornhill (#1201) 00:21:44 Bathurst (1) 9
Finn Stapley (#1981) 00:21:56 Wollongong (3) 10
Jack Mccurdy (#1559) 00:22:17 Maitland (2) 11
Benjamin Edstein (#1535) 00:22:22 Maitland (3) 12
Daniel Peeters (#1966) 00:22:43 Wollongong (4) 13
Cormac Carolan (#1921) 00:22:44 Wollongong (5) 14
Aiden Casey (#1143) 00:22:47 Bathurst (2) 15
Jay Kirk (#1644) 00:22:58 MCS (2) 16
Marcus Littlejohn (#1612) 00:23:00 MCC (2) 17
Jared Carney (#1448) 00:23:01 Lismore (2) 18
Jordan Ciavarella (#1923) 00:23:11 Wollongong (6) 19
Connor Minehan (#1324) 00:23:24 Canberra (1) 20
Corey Arkins (#1633) 00:23:26 MCS (3) 21
Cameron Gill (#1643) 00:23:46 MCS (4) 22
Aidan Rowe (#1743) 00:23:53 Parramatta (1) 23
Jacob Hogan (#1371) 00:23:53 CBSA (1) 24
Gabriel Colla (#1148) 00:24:05 Bathurst (3) 25
Cooper Wilson (#1286) 00:24:11 Broken Bay (1) 26
Daniel Hope (#1244) 00:24:15 Broken Bay (2) 27
Suresh Shan (#1746) 00:24:16 Parramatta (2) 28
Jacob Shaheen (#1663) 00:24:21 MCS (5) 29
Arosh Heenkenda (#1543) 00:24:30 Maitland (4) 30
Hugh Africa (#1589) 00:24:47 MCC (3) 31
Alexander Jones (#1248) 00:24:51 Broken Bay (3) 32
Jaden Arnold (#1678) 00:24:53 Parramatta (3) 33
Connor Goggins (#1605) 00:24:59 MCC (4) 34
Kobe Priest (#1897) 00:25:02 Wagga Wagga (1) 35
Christian Campbell-Smyth (#1221) 00:25:03 Broken Bay (4) 36
Joseph Squillacioti (#1855) 00:25:04 South Sydney (3) 37
Jack Dyer (#1225) 00:25:14 Broken Bay (5) 38
Sean Hatzinikolaou (#1607) 00:25:25 MCC (5) 39
Thomas Gawthorne (#1704) 00:25:27 Parramatta (4) 40
Jamarra Moran (#1485) 00:26:03 Lismore (3) 41
Cooper Lee (#1726) 00:26:04 Parramatta (5) 42
Archie Triggs (#1904) 00:26:05 Wagga Wagga (2) 43
Nicolas Warburton (#1208) 00:26:27 Bathurst (4) 44
Thomas Hogben (#1161) 00:26:29 Bathurst (5) 45
Ronan Mauro (#2062) 00:26:35 South Sydney (4) 46
Conor Kuszelyk (#1554) 00:26:36 Maitland (5) 47
Jon Pengue (#1384) 00:27:15 CBSA (2) 48
Winston Neville (#1177) 00:27:15 Bathurst (6) 49
Kane Butterfield (#1805) 00:27:26 South Sydney (5) 50