14th June 2019 | Eastern Creek, NSW, Australia

NSW CCC Cross country Carnival (2019)

Secondary 12 Years Boys: Male

Name Gun Time Category (Pos) Overall Pos
Abrahm Russell (#1572) 00:11:49 Maitland (1) 1
Noah Mathie (#1954) 00:11:58 Wollongong (1) 2
Archie Nott (#1652) 00:12:02 MCS (1) 3
Dylan Nadal (#1617) 00:12:12 MCC (1) 4
Tyse Thrower (#1505) 00:12:31 Lismore (1) 5
Lucas Golovodovski (#1368) 00:12:44 CBSA (1) 6
Coen Morgan (#1562) 00:12:51 Maitland (2) 7
Angus Mcconnachie (#1477) 00:12:58 Lismore (2) 8
Blake Bolwell (#1916) 00:13:00 Wollongong (2) 9
Joachim Sathi (#1661) 00:13:06 MCS (2) 10
William Betros (#1595) 00:13:27 MCC (2) 11
Jake Simmons (#1664) 00:13:33 MCS (3) 12
Ahmad Assaad (#1634) 00:13:34 MCS (4) 13
Neo Benfield-Smith (#1594) 00:13:43 MCC (3) 14
Deacon Streader (#1500) 00:13:48 Lismore (3) 15
Jayden Onley (#1963) 00:13:50 Wollongong (3) 16
Jhett Sydir (#1751) 00:13:53 Parramatta (1) 17
Zach Buckland (#1521) 00:13:53 Maitland (3) 18
Wilbur Kroon (#1611) 00:13:56 MCC (4) 19
Alex Hills (#1466) 00:13:57 Lismore (4) 20
Jack Ennis (#1819) 00:13:58 South Sydney (1) 21
Matthew Page (#1964) 00:14:00 Wollongong (4) 22
Max Zanbaka (#1393) 00:14:11 CBSA (2) 23
Charlie Wagus (#1987) 00:14:16 Wollongong (5) 24
Luca Fagan (#1699) 00:14:18 Parramatta (2) 25
Charlie Brown (#1140) 00:14:20 Bathurst (1) 26
Rhys Argaet (#1677) 00:14:23 Parramatta (3) 27
Keanu Wells (#1280) 00:14:28 Broken Bay (1) 28
Archie Hayward (#1608) 00:14:29 MCC (5) 29
Damon Duncan (#1459) 00:14:30 Lismore (5) 30
Gabriel Wakefield (#1345) 00:14:36 Canberra (1) 31
Lucas Pengue (#1385) 00:14:45 CBSA (3) 32
Brock Pearce (#1488) 00:14:48 Lismore (6) 33
Riley Parrish (#1654) 00:14:49 MCS (5) 34
Jamie Lavender (#1646) 00:14:50 MCS (6) 35
Lachlan Excell (#1601) 00:14:55 MCC (6) 36
Paul Salmond (#1974) 00:15:02 Wollongong (6) 37
Benjamin Fergusson (#1108) 00:15:04 Armidale (1) 38
Sean Woodard (#1392) 00:15:08 CBSA (4) 39
Alexander Rees (#1898) 00:15:08 Wagga Wagga (1) 40
Cody Kirkland (#1723) 00:15:09 Parramatta (4) 41
Ryley Morgan (#1326) 00:15:13 Canberra (2) 42
Joshua Azzi (#1800) 00:15:16 South Sydney (2) 43
Antoni Arshilo (#1679) 00:15:18 Parramatta (5) 44
Blake Field (#1227) 00:15:22 Broken Bay (2) 45
Zeke Edmed (#1364) 00:15:29 CBSA (5) 46
Anton Makarenko (#1375) 00:15:33 CBSA (6) 47
Oscar Archbold (#1512) 00:15:37 Maitland (4) 48
Jack Lucas (#1319) 00:15:39 Canberra (3) 49
Jordan Wykes (#1210) 00:15:41 Bathurst (2) 50