14th June 2019 | Eastern Creek, NSW, Australia

NSW CCC Cross country Carnival (2019)

Secondary 17 Years Boys: Overall

Pos Name Gun Time Category (Pos)
1 Kai Hammond (#1606) 00:20:43 MCC (1)
2 Daniel Hungerford (#1943) 00:20:54 Wollongong (1)
3 Cody Salter (#1660) 00:21:07 MCS (1)
4 Harrison Doley (#1531) 00:21:13 Maitland (1)
5 Darcy Hennessy (#1939) 00:21:15 Wollongong (2)
6 Thomas Merkus (#1482) 00:21:18 Lismore (1)
7 Samuel Mood (#1839) 00:21:20 South Sydney (1)
8 Bevan Lord (#1831) 00:21:22 South Sydney (2)
9 Rory Thornhill (#1201) 00:21:44 Bathurst (1)
10 Finn Stapley (#1981) 00:21:56 Wollongong (3)
11 Jack Mccurdy (#1559) 00:22:17 Maitland (2)
12 Benjamin Edstein (#1535) 00:22:22 Maitland (3)
13 Daniel Peeters (#1966) 00:22:43 Wollongong (4)
14 Cormac Carolan (#1921) 00:22:44 Wollongong (5)
15 Aiden Casey (#1143) 00:22:47 Bathurst (2)
16 Jay Kirk (#1644) 00:22:58 MCS (2)
17 Marcus Littlejohn (#1612) 00:23:00 MCC (2)
18 Jared Carney (#1448) 00:23:01 Lismore (2)
19 Jordan Ciavarella (#1923) 00:23:11 Wollongong (6)
20 Connor Minehan (#1324) 00:23:24 Canberra (1)
21 Corey Arkins (#1633) 00:23:26 MCS (3)
22 Cameron Gill (#1643) 00:23:46 MCS (4)
23 Aidan Rowe (#1743) 00:23:53 Parramatta (1)
24 Jacob Hogan (#1371) 00:23:53 CBSA (1)
25 Gabriel Colla (#1148) 00:24:05 Bathurst (3)
26 Cooper Wilson (#1286) 00:24:11 Broken Bay (1)
27 Daniel Hope (#1244) 00:24:15 Broken Bay (2)
28 Suresh Shan (#1746) 00:24:16 Parramatta (2)
29 Jacob Shaheen (#1663) 00:24:21 MCS (5)
30 Arosh Heenkenda (#1543) 00:24:30 Maitland (4)
31 Hugh Africa (#1589) 00:24:47 MCC (3)
32 Alexander Jones (#1248) 00:24:51 Broken Bay (3)
33 Jaden Arnold (#1678) 00:24:53 Parramatta (3)
34 Connor Goggins (#1605) 00:24:59 MCC (4)
35 Kobe Priest (#1897) 00:25:02 Wagga Wagga (1)
36 Christian Campbell-Smyth (#1221) 00:25:03 Broken Bay (4)
37 Joseph Squillacioti (#1855) 00:25:04 South Sydney (3)
38 Jack Dyer (#1225) 00:25:14 Broken Bay (5)
39 Sean Hatzinikolaou (#1607) 00:25:25 MCC (5)
40 Thomas Gawthorne (#1704) 00:25:27 Parramatta (4)
41 Jamarra Moran (#1485) 00:26:03 Lismore (3)
42 Cooper Lee (#1726) 00:26:04 Parramatta (5)
43 Archie Triggs (#1904) 00:26:05 Wagga Wagga (2)
44 Nicolas Warburton (#1208) 00:26:27 Bathurst (4)
45 Thomas Hogben (#1161) 00:26:29 Bathurst (5)
46 Ronan Mauro (#2062) 00:26:35 South Sydney (4)
47 Conor Kuszelyk (#1554) 00:26:36 Maitland (5)
48 Jon Pengue (#1384) 00:27:15 CBSA (2)
49 Winston Neville (#1177) 00:27:15 Bathurst (6)
50 Kane Butterfield (#1805) 00:27:26 South Sydney (5)