14th June 2019 | Eastern Creek, NSW, Australia

NSW CCC Cross country Carnival (2019)

Secondary 16 Years Boys: Male

Name Gun Time Category (Pos) Overall Pos
Lachlan Townsend (#1205) 00:20:48 Bathurst (1) 1
Alexander Horder (#1467) 00:21:06 Lismore (1) 2
Liam Dixon (#1528) 00:21:42 Maitland (1) 3
Monty Dixon (#1529) 00:21:42 Maitland (2) 4
Rip Gillan (#1935) 00:22:02 Wollongong (1) 5
Jayden Weymark (#1671) 00:22:23 MCS (1) 6
Corey Denneen (#1815) 00:22:33 South Sydney (1) 7
Luke Temple (#1502) 00:22:41 Lismore (2) 8
Benjamin Doran (#1533) 00:22:54 Maitland (3) 9
Elliot Tom (#1203) 00:23:04 Bathurst (2) 10
Nathan Zawadzki (#1511) 00:23:15 Lismore (3) 11
Liam Buirski (#1688) 00:23:17 Parramatta (1) 12
Blair Hopkins (#1942) 00:23:19 Wollongong (2) 13
Anthony Martino (#1834) 00:23:21 South Sydney (2) 14
Christopher Sink (#1977) 00:23:23 Wollongong (3) 15
Cooper Kahui-Chee (#2051) 00:23:23 MCC (1) 16
Nicholas Bulloch (#1444) 00:23:32 Lismore (4) 17
Thomas Herbert (#1238) 00:23:36 Broken Bay (1) 18
Michael Blazey (#1685) 00:23:38 Parramatta (2) 19
Robert Gibas (#1707) 00:23:57 Parramatta (3) 20
Thomas O'callaghan (#1653) 00:24:00 MCS (2) 21
Kemran Kaya (#1372) 00:24:02 CBSA (1) 22
Jack Mantarro (#1647) 00:24:05 MCS (3) 23
Kyle Graham (#1232) 00:24:13 Broken Bay (2) 24
Patrick Guthridge (#1541) 00:24:25 Maitland (4) 25
Andre Bianchi (#1635) 00:24:27 MCS (4) 26
Rhys Flood (#1309) 00:24:28 Canberra (1) 27
Buster Obern (#1618) 00:24:28 MCC (2) 28
Lawson Moore (#1959) 00:24:42 Wollongong (4) 29
James Robinson (#1624) 00:24:43 MCC (3) 30
Jeremy Woods (#1868) 00:24:48 South Sydney (3) 31
Thomas Reynolds (#1491) 00:24:58 Lismore (5) 32
Michael Summers (#1669) 00:24:59 MCS (5) 33
Alex Careri (#1873) 00:25:12 Wagga Wagga (1) 34
Bradley Matthews (#1172) 00:25:14 Bathurst (3) 35
Robert Attard (#1680) 00:25:21 Parramatta (4) 36
Shea Mckenzie (#1836) 00:25:22 South Sydney (4) 37
Declan Cashel (#1296) 00:25:35 Canberra (2) 38
Benjamin Lorquet (#2060) 00:25:39 CBSA (2) 39
Benjamin O'brien (#1179) 00:25:39 Bathurst (4) 40
Christian Abal (#1673) 00:25:39 Parramatta (5) 41
Ruari Foley-Jones (#1602) 00:25:44 MCC (4) 42
Ante Susnjara (#1750) 00:25:56 Parramatta (6) 43
Benjamin Wesley (#1864) 00:25:56 South Sydney (5) 44
Oliver Wright (#1288) 00:26:00 Broken Bay (3) 45
Thomas Dziril-Love (#1599) 00:26:49 MCC (5) 46
Joel Barry (#1216) 00:27:19 Broken Bay (4) 47
Brady Nicholls (#1178) 00:27:27 Bathurst (5) 48
Brock Punton (#1621) 00:27:36 MCC (6) 49
Dylan Moore (#1120) 00:28:09 Armidale (1) 50