14th June 2019 | Eastern Creek, NSW, Australia

NSW CCC Cross country Carnival (2019)

Secondary 16 Years Boys: Overall

Pos Name Gun Time Category (Pos)
1 Lachlan Townsend (#1205) 00:20:48 Bathurst (1)
2 Alexander Horder (#1467) 00:21:06 Lismore (1)
3 Liam Dixon (#1528) 00:21:42 Maitland (1)
4 Monty Dixon (#1529) 00:21:42 Maitland (2)
5 Rip Gillan (#1935) 00:22:02 Wollongong (1)
6 Jayden Weymark (#1671) 00:22:23 MCS (1)
7 Corey Denneen (#1815) 00:22:33 South Sydney (1)
8 Luke Temple (#1502) 00:22:41 Lismore (2)
9 Benjamin Doran (#1533) 00:22:54 Maitland (3)
10 Elliot Tom (#1203) 00:23:04 Bathurst (2)
11 Nathan Zawadzki (#1511) 00:23:15 Lismore (3)
12 Liam Buirski (#1688) 00:23:17 Parramatta (1)
13 Blair Hopkins (#1942) 00:23:19 Wollongong (2)
14 Anthony Martino (#1834) 00:23:21 South Sydney (2)
15 Christopher Sink (#1977) 00:23:23 Wollongong (3)
16 Cooper Kahui-Chee (#2051) 00:23:23 MCC (1)
17 Nicholas Bulloch (#1444) 00:23:32 Lismore (4)
18 Thomas Herbert (#1238) 00:23:36 Broken Bay (1)
19 Michael Blazey (#1685) 00:23:38 Parramatta (2)
20 Robert Gibas (#1707) 00:23:57 Parramatta (3)
21 Thomas O'callaghan (#1653) 00:24:00 MCS (2)
22 Kemran Kaya (#1372) 00:24:02 CBSA (1)
23 Jack Mantarro (#1647) 00:24:05 MCS (3)
24 Kyle Graham (#1232) 00:24:13 Broken Bay (2)
25 Patrick Guthridge (#1541) 00:24:25 Maitland (4)
26 Andre Bianchi (#1635) 00:24:27 MCS (4)
27 Rhys Flood (#1309) 00:24:28 Canberra (1)
28 Buster Obern (#1618) 00:24:28 MCC (2)
29 Lawson Moore (#1959) 00:24:42 Wollongong (4)
30 James Robinson (#1624) 00:24:43 MCC (3)
31 Jeremy Woods (#1868) 00:24:48 South Sydney (3)
32 Thomas Reynolds (#1491) 00:24:58 Lismore (5)
33 Michael Summers (#1669) 00:24:59 MCS (5)
34 Alex Careri (#1873) 00:25:12 Wagga Wagga (1)
35 Bradley Matthews (#1172) 00:25:14 Bathurst (3)
36 Robert Attard (#1680) 00:25:21 Parramatta (4)
37 Shea Mckenzie (#1836) 00:25:22 South Sydney (4)
38 Declan Cashel (#1296) 00:25:35 Canberra (2)
39 Benjamin Lorquet (#2060) 00:25:39 CBSA (2)
40 Benjamin O'brien (#1179) 00:25:39 Bathurst (4)
41 Christian Abal (#1673) 00:25:39 Parramatta (5)
42 Ruari Foley-Jones (#1602) 00:25:44 MCC (4)
43 Ante Susnjara (#1750) 00:25:56 Parramatta (6)
44 Benjamin Wesley (#1864) 00:25:56 South Sydney (5)
45 Oliver Wright (#1288) 00:26:00 Broken Bay (3)
46 Thomas Dziril-Love (#1599) 00:26:49 MCC (5)
47 Joel Barry (#1216) 00:27:19 Broken Bay (4)
48 Brady Nicholls (#1178) 00:27:27 Bathurst (5)
49 Brock Punton (#1621) 00:27:36 MCC (6)
50 Dylan Moore (#1120) 00:28:09 Armidale (1)